Korona Vendéglő Battonya

2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Korona Vendéglő Battonya vélemények

Átlagos 2016. december 16.barátokkal járt itt
A Korona étterem Battonya szívében, a buszállomás mellett működik. Menüt is kínálnak, ottjártunk idején csontlevest adtak ennek keretében, továbbá sajttal töltött sertéskarajt krumplikörettel. 900 ft volt, nem vonzott különösebben, bár az ára, ugye, rendben lett volna. Annál inkább a pacal, amiből kértem is egy adaggal, amit ketten ettünk meg.
Korona Vendéglő Battonya - Külső képKorona Vendéglő Battonya - Étel/italKorona Vendéglő Battonya - Étel/italKorona Vendéglő Battonya - Étlap/itallapKorona Vendéglő Battonya - Étlap/itallapKorona Vendéglő Battonya - Étlap/itallapKorona Vendéglő Battonya - Étlap/itallapKorona Vendéglő Battonya - Étlap/itallapKorona Vendéglő Battonya - Étlap/itallapKorona Vendéglő Battonya - BelsőKorona Vendéglő Battonya - Külső kép