Bonne Chance Hotel Bázakerettye

4,7
1. helyezett
a 4 bázakerettyei szállás közül
Kategória
Szálloda (Hotelstars minősítés nélkül)
Bonne Chance Hotel Bázakerettye
Bonne Chance Hotel BázakerettyeBonne Chance Hotel Bázakerettye
Bonne Chance Hotel BázakerettyeBonne Chance Hotel Bázakerettye
29 fotó

Bonne Chance Hotel Bázakerettye bemutatkozása

A Bonne Chance Hotel és Étterem Budapesttől két órás autóútra, az M7-es autópálya közelében, a zalai dombok ölelésében helyezkedik el. A ház közvetlenül az erdő szélén áll, ezért vendégei csendes, nyugodt körülmények között élvezhetik a helyi konyha finomságait.
Tovább olvasom >>

4,7Tisztaság
4,3Ár / érték
4,7Szolgáltatás
4,7Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hotel FIT Hévíz - 2=3 feltöltődés Hévízen
Gotthard Hotel Szentgotthárd
22.896 Ft / fő / éj-től félpanzióval

Bonne Chance Hotel Bázakerettye vélemények

Kiváló 2016. július 23.a párjával járt itt
Párommal 4 éjszakára foglaltunk szállást, reggelivel és vacsorával. Megérkezésünkkor nagyon barátságosan fogadtak bennünket, még a szobánkat is "behűtötték" a nagy melegre való tekintettel. Rendkívül segítőkész volt a személyzet. Szép környezet, kellemes hangulatú szoba és étterem. A reggelik bőségesek, frissen sült pékáruval voltak tálalva.
4Tisztaság
4Ár / érték arány
5Szolgáltatások
4Elhelyezkedés
Itt fényképeztem:
Bonne Chance Hotel Bázakerettye - Külső képBonne Chance Hotel Bázakerettye - VendéglátásBonne Chance Hotel Bázakerettye - VendéglátásBonne Chance Hotel Bázakerettye - VendéglátásBonne Chance Hotel Bázakerettye - VendéglátásBonne Chance Hotel Bázakerettye - Vendéglátás
Még több kép (3 db) >>
Kiváló 2013. június 12.barátokkal járt itt
Csodálatos környezetben egy szép hotel ahol mindenki jól érezheti magát! Mi barátainkkal töltöttünk el egy kellemes hétvégét. A környék szépsége és a hotel kényelme minden tekintetben kifogástalan. Remek ételeket kóstolhattunk, melyek a zalai ízeket idézték. Mindenkinek ajánlom aki nyugodt és kellemes kikapcsolódásra vágyik.
5Tisztaság
4Ár / érték arány
4Szolgáltatások
5Elhelyezkedés
Átlagos 2013. június 8. járt itt
Gyönyörű környezet, gyönyörű étterem a kiszolgálás is elfogadható. Az áraik egy 4*os szállodáéval vetekednek, pedig a hotel szobák és főleg a fürdő sok panzióban szebb kivitellel és jobb felszereléssel találkozhatunk kedvezőbb áron. A jól megkomponált ételek kivitelezés gyenge! A tészta szétfőzve, épphogy ehető.
Kiváló 2013. május 27.a párjával járt itt
Többször jártunk már Bázakerettyén, ebben a kis hotelben. A csend a nyugalom és a friss levegő az erdő szélén szinte megfizethetetlen. Családias hangulatú szálloda egy különleges étteremmel, ami kihagyhatatlan finomságokat kínál Zala megye repertoárjából.
5Tisztaság
5Ár / érték arány