mol_timi

mol_timi adatlapja

Regisztráció2022.08.15
Utoljára itt2024.04.19

2024. április 18.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép helyen, az erdő szélén található. A környék nagyon szép és megnyugtató, a személyzet rendkivül udvarias. 2 kutyával érkezünk és a 2. emeleten kaptunk szállást. Eddig minden szállodában a földszinten voltak a kutyás szobák, ezért nem jutott eszembe megkérdezni, hogy melyik emeleten lesznek a szobák.
Gyenge 2022. augusztus 15.a párjával járt itt
Hát. . . hol is kezdjem:
reggeli - 2*
kiszolgálás - 2*
többet vártam egy 4* -os szállodától. . . végül úgy döntöttünk, hogy egy másik szállodába megyünk és ott folytatjuk a nyaralásunkat, ahol meglepő módon rengeteg kedvezményt kaptunk (jegyek árából, éttermi kedvezmények), a recepciós kollégák nagyon kedvesek voltak, naponta többször is megkérdezték, hogy érezzük magunkat, ahol a reggeli bőséges volt, bár egy 3* szállodáról beszélünk .
Kiváló 2022. augusztus 15.családjával járt itt
Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz ez a kis 3* szálloda. Egy másik szálloda helyett választottuk 1 napra, mert az előző szállodában nem voltunk megelégedve a kiszolgálással és a recepciósok hozzáállásával. Sajnáljuk, hogy rögtön az elején nem ide jöttünk.