Térj be ha jót akarsz enni kedves embereknél.

Kira Vendéglő BékésKira Vendéglő Békés a térképen

Kiváló 2018. februárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. február 25.
Kedves vendégszerető tulajdonos és munkatársai minden vendég fontos számukra. Az ételek nagyon finomak.
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki Békésen jár, hogy térjen be egy finom étel elfogyasztására.
Maga az étterem nem túl nagy ajánlott ha biztosra akarsz menni foglalj asztalt.
Amikor mi voltunk ugyan 2 párnak sikerült foglalás nélkül is asztalhoz jutni, de várniuk kellett.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Kira Vendéglő további értékelései

2024.03.15gyerekekkel
Nagyon finom ételeket készített a Géza a kisfiam szülinapjára.Nagyön köszönjük Neki!Személyzet is nagyon kedves volt.Csak ajánlani tudom őket!
2023.08.19barátokkal
Gyulai strandon kifogástalan kiszolgálással és nagyon finom ételekkel csábítottak minket. Tényleg! Nagyon elégedettek voltunk. Ezek után mindenképpen ki akartuk próbálni a fix éttermüket. Ha most azt írom, inkább maradtunk volna a gyulai időszakos kajálda mellett, mindent elmondtam.
2022.04.28családjával
Véleményem szerint ennek a helynek nagyobb a lángja mint a füstje! A szlogenjük : Cigányos vendégszeretet. Ami véleményem szerint pocsék ! Ha ez a vendégszeretet akkor nem nevezhető sem étteremnek , sem vendégszeretet, A mosdóban nem tudtam kezet mosni, a kiszolgálás abból áll kihozzák az...
Panoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel