Kira Vendéglő Békés
5630 Békés, Táncsics Mihály u. 6.

Kira Vendéglő Békés a térképen

Wellness csomagok Békés városában

Kira Vendéglő Békés vélemények

2049 hasznos szavazat
2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
Immáron 8 éve, hogy megnyitott Békés kisvárosában egy családi házból kialakított kocsma helyén a Kíra Vendéglő. Nem titkolják, sőt büszkén hirdeti úgy az éttermet az alapító házaspár, hogy ez az ország első cigány vendéglője. A névválasztás is "családon belül marad", a tulajdonosok kislányát is így hívják.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 4.
Gyulan jartunk a varfurdobe ahol nem regen nyilt meg az orszag elso ciganyvendegloje mi Nagyvaradrol erkeztunk es az ido sem volt valami remek a tulajdonos meg is kinyitott megerte kedves kiszolgalas nagyon finom etelek boseges adag alig birtuk meg enni koszonjuk maskor is jovunk es ahogy igertuk viszuk a jo hiret Nagyvaradra kell ennel jobb reklam

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves vendégszerető tulajdonos és munkatársai minden vendég fontos számukra. Az ételek nagyon finomak. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki Békésen jár, hogy térjen be egy finom étel elfogyasztására. Maga az étterem nem túl nagy ajánlott ha biztosra akarsz menni foglalj asztalt. Amikor mi voltunk ugyan 2 párnak sikerült foglalás nélkül is asztalhoz jutni, de várniuk kellett.

Legnépszerűbb csomagok Békésben és környékén
Dánfoki Üdülőközpont Ifjúsági szállás
Békés
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2019.10.31.
Dánfoki Üdülőközpont Panzió
Békés
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2019.10.31.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
2-5 éjszaka 16.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.01.

Szállodák Békés környékén
Park Hotel Gyula Békés
Corvin Hotel Békés
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Nyári pihenés (1 éjtől)

Kira Vendéglő BékésX