Jankay Kávéház és Étterem Békéscsaba

09.01-11.30.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Jankay Kávéház és Étterem Békéscsaba vélemények

Átlagos 2023. december 29.barátokkal járt itt
Budapesti barátmömmel ültünk be kávézni, teltház volt, egyetlenegy asztal volt szabad, egy 6fös asztalnál találtunk helyet. Kb. másfél óra után gyakorlatilag elküldtek bennünket , igaz, nagyon kedvesen és udvariasan közölték mindezt, arra hivatkozva, hogy egy 6 fös társaság vár asztalra, és ide ülnének, de nekünk sajnos nem tudnak másik helyet biztosítani, .
Átlagos 2020. október 10.gyerekekkel járt itt
A békéscsabai Csaba Center Bevásárlóközpont földszintjén található kávézó. Az emeleten ettünk a gyorséttermeknél, kávéztunk a Kiskézművesben, megnéztünk egy filmet a moziban, aztán a szállásunkra visszaindulás előtt még itt a Jankaynál ittunk mi, felnőttek 1-1 kávét, és beszereztünk néhány sütit.
Jankay Kávéház és Étterem Békéscsaba - BelsőJankay Kávéház és Étterem Békéscsaba - BelsőJankay Kávéház és Étterem Békéscsaba - Étel/italJankay Kávéház és Étterem Békéscsaba - Étel/italJankay Kávéház és Étterem Békéscsaba - BelsőJankay Kávéház és Étterem Békéscsaba - Étel/italJankay Kávéház és Étterem Békéscsaba - Étel/italJankay Kávéház és Étterem Békéscsaba - Étel/ital
Szörnyű 2019. december 29., üzleti partnerrel járt itt
Azonnal tegeződik a személyzet,ismeretlenül.Elképesztően primitív,figyelmetlen, udvariatlan flegmatikus kiszolgálás. A terem túloldaláról ordít a pincérnő, mikor jelzem neki, hogy fáradjon az asztalunkhoz ugyanis fizetnék."kártya, vagy készpénz lesz?" Kizárólag kocsmatőltelék proliknak javallom !!!!
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
A sütipult csalogatott be az étterembe, azért mentünk legbelülre, mert Glamour-napok kapcsán a Csaba Centerben üvöltött a zene vmi divatbemutató miatt, ott kevésbé volt zajos. Megláttuk a szomszéd asztalnál feltálalt nagy tányér tésztákat és megtetszett, azt is rendeltünk.