Fruskacsa

Fruskacsa adatlapja

Regisztráció2015.10.11
Utoljára itt2023.08.22

Kiváló 2023. július 9.a párjával járt itt
Egy kisebbnek tervezett túrán sikerült a Galya-tetőt elérnünk és ebben az étteremben pihentük ki a felfelé menő útszakasz fáradalmait. Kedves kiszolgálás, jó étkek, finom szörp, kellemes atmoszféra. Mi csak egy kis vízben reménykedtünk, ez szuper meglepetés volt.
Kihagyható 2022. augusztus 9.a párjával járt itt
Harmadjára voltunk itt, most csak a párommal, korábban gyerekekkel együtt. A látvány szép, a kialakítás azonban tervezési hibákat is tartalmaz, ami megnehezíti a szép és jó dolgokat meglátni. Egyrészt a kinti-benti rész közti átjárás nincs kitalálva, mintha csak utólag nyitották volna össze, az átmenő forgalom a csúszdatoronyból indul, így a papuccsal kintről érkezők együtt masiroznak a mezítláb csúszni igyekvőkkel.
Kiváló 2016. január 9.a párjával járt itt
A férjem utálja a helyet, szigorúan csak az én kedvemért megyünk ide, mert én néha nagyon vágyom a túrógombócukra, mert annál finomabbat még nem ettem. Kicsit furcsa a feelingje, amióta egy menő szálloda épült fölé, de a tejivó már sokkal régebbi :) Amit szeretek benne: a túrógombóc mindenek előtt, a bocis design, az egyszerűsége.