Archdevil30: Sportbaráti vacsora - Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba

Sportbaráti vacsora

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
Tavaly októberben egy veterán verseny kapcsán ültünk be ebbe a hangulatos kisvendéglőbe édesapámmal és a versenybírókkal. Édesapám már régóta jár ide ebédelni/vacsorázni és nekem se ez volt az első és remélhetőleg nem is az utolsó alkalom, amikor itt ehettem.
Az ételek igazán ízletesek és háziasak voltak, meghintve az erdélyi vadon csodájával. A felszolgálás még úgy is kifogástalan volt, hogy mint megtudtuk épp egy lakodalom után estünk be az étterembe, habár megjegyeztük, miféle lagzi az, ami már este 9-kor véget ér. :) Mindent egybe vetve jó hangulatban nagyon finom ételeket kaptunk a tányérokra és mindenki nagyon jól érezte magát a vacsora során, ide még visszatérünk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Archdevil30 felhasználót?    Igen

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba
5600 Békéscsaba
Tavasz u. 7.

2020. szeptember 20.
Új autónkért érkeztünk 200 km távolságból Békéscsabára, ahol az ebédhez kerestünk éttermet. Az ittjartam.hu oldalon kerestem megfelelő helyet, és mivel nem akartam sok időt tölteni a válogatással, az első szembe jövőt választottuk. ÉLetem egyik legjobb döntése volt - köszönet ezért a sok...

2019. szeptember 1.
Számunkra tökéletes hely, kiváló választék és ételminőség. Változatosságra törekvő étlap, hagyomanyörzéssel vegyítve. A felszolgálók jókedélyűsége, szakértelme, tükrözi az étterem konyhályában működő szakmaiságot. B. Megyében a legjobb étterem, a legjobb választás.

2019. május 6.
Mivel Aradhoz legközelebb eső anyaországi városok Gyula és Békéscsaba, ide gyakrabban jutunk el, mint mondjuk Egerbe. S e két városban igazán jó hely három van: a Patrióta, a Hargita és a Veszely csárda. A Hargitába idén is elmentünk, ezúttal is öten, csak a felállás volt más, mint tavaly....