Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba

Kisvendéglő a Hargitához BékéscsabaKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba
138 fotó

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba bemutatkozása

Néhány bemutatkozó mondat…
1991 óta foglalkozik családunk vendéglátással. Előbb sörözőt, vagy hétköznapiasan mondva "kocsmát" vezettünk. Csak 1997-ben alakítottunk ki melegkonyhát, amit két évre bérbe adtunk. Miután visszakerült hozzánk az üzlet, egy új arculatot adva 1999 őszén nyitottuk újra.
Tovább olvasom >>

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza
51.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba vélemények

Kiváló 2020. szeptember 20.családjával (gyerekekkel) járt itt
Új autónkért érkeztünk 200 km távolságból Békéscsabára, ahol az ebédhez kerestünk éttermet. Az ittjartam. hu oldalon kerestem megfelelő helyet, és mivel nem akartam sok időt tölteni a válogatással, az első szembe jövőt választottuk. ÉLetem egyik legjobb döntése volt - köszönet ezért a sok véleményírónak, akik itt a legjobbnak ítélték ezt a helyet.
Kiváló 2020. augusztus 5.barátokkal járt itt
Tavaly októberben egy veterán verseny kapcsán ültünk be ebbe a hangulatos kisvendéglőbe édesapámmal és a versenybírókkal. Édesapám már régóta jár ide ebédelni/vacsorázni és nekem se ez volt az első és remélhetőleg nem is az utolsó alkalom, amikor itt ehettem. Az ételek igazán ízletesek és háziasak voltak, meghintve az erdélyi vadon csodájával.
Kiváló 2019. szeptember 1.a párjával járt itt
Számunkra tökéletes hely, kiváló választék és ételminőség. Változatosságra törekvő étlap, hagyomanyörzéssel vegyítve. A felszolgálók jókedélyűsége, szakértelme, tükrözi az étterem konyhályában működő szakmaiságot. B. Megyében a legjobb étterem, a legjobb választás.
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2019. május 6.családjával (gyerekekkel) járt itt
Mivel Aradhoz legközelebb eső anyaországi városok Gyula és Békéscsaba, ide gyakrabban jutunk el, mint mondjuk Egerbe. S e két városban igazán jó hely három van: a Patrióta, a Hargita és a Veszely csárda. A Hargitába idén is elmentünk, ezúttal is öten, csak a felállás volt más, mint tavaly.
Itt fényképeztem:
Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/ital
Még több kép (72 db) >>
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. április 18.a párjával járt itt
Békéscsabán töltöttünk néhány napot! . Sajnos a városban nem volt egy valamire való étterem. Kedvencünk a csülök, nem találtunk. Egyik taxis úriembernek morgolódtunk, hogy nincs a városban sehol csülök. Ő ajánlotta a Kisvendéglőt, a Jamina városrészben. Gyönyörű étterembe tértünk be, nagyon finom ételekre.
4Ár / érték arány
Kiváló 2019. március 2., kollégákkal járt itt
A munkámmal kapcsolatban sokat utazok,így elég sok helyen meg szoktam fordulni. Egyik este a kollégákkal érkeztünk a kisvendéglőbe vacsorázni. Nagyon kellemes hely,hangulatos,már ha belép az ember akkor érzi a családias légkört. Kiváló kiszolgálással kápráztattak el minket,és finom ételekkel. Mindenkinek tudom ajánlani,hogy térjen be,ha arra jár!
5Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márFelfedező - 82 helyen első értékelőNépszerű író - 370 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 4290 feltöltött kép
Kiváló 2018. október 11.családjával járt itt
Ismét Gyulára tartunk,nem kérdés,hogy a Hargitában történő ebéd kötelező program. A csapat harmadik tagja is velünk van ezuttal. Na,éppen azért(is). Óvatosságból még otthonról asztalt foglalok,várnak is bennünket,nincs tömeg,igaz munkanap van. Érkezés 12,35-kor. A pincérhölgy a szárnyai alá vesz bennünket,s tudatos vendégmenedzselést végez.
Itt fényképeztem:
Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - EgyébKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső képKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étlap/itallapKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Étel/italKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - BelsőKisvendéglő a Hargitához Békéscsaba - Külső kép
Még több kép (45 db) >>
Kiváló 2018. február 12.a párjával járt itt
Jó hangulatú, a környezet gondosan kialakított, otthonos, barátságos. Az ételek nagyon ízesek, nagyon finomak és egyediek. Ideális kisvendéglő, ahol az ember jól érezheti magát és elmerülhet a csodálatos ízek élvezetében. Azt hiszem, hogy ennyi több, mint elég az értékeléshez, de az ittjártam.
4Kiszolgálás
5Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
A Hargita a szívünk csücske. A 60. születésnapomon sikerült feljutnom a csúcsra. De hogy itthon is eljussunk a Hargitára, nem gondoltuk volna. Kedves emlékeket idézett fel, már a kis parasztház kívülről is. Belül meg tátva maradt a szánk. Vannak még szerencsére olyanok, akik nem szégyellik honnan jöttek, hanem még büszkén is vállalják.
Még több kép (2 db) >>
Kiváló 2017. december 27.a párjával járt itt
Minden karácsonyt Gyulán töltünk a program része hogy átruccanunk Békéscsabára moziba majd ebéd a Hargitában! Ki nem hagynám! Az idén kicsit megcsúsztam a foglalással és nem volt szabad asztal! Azért megkértem tartsák evidenciában hátha lesz asztal! Mozi után telefonáltam és mondták megoldották várnak szeretettel!
31 értékelés / 4 oldalon
Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba a térképen
5600 BékéscsabaTavasz u. 7.
06 66 435 419
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • kemencés ételek csoportoknak, borbemutatók, degusztációs menük csoportoknak
Nyitva tartás
H-V
11:30-22:00
Konyha jellege
magyar, erdélyi, hagyományos, megújuló magyar konyha
Specialitás
hagyományos magyar fogások