Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba
5600 Békéscsaba, Tavasz u. 7.

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba a térképen

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba értékelése:

1. helyezett a 49 békéscsabai étterem közül
3. helyezett Dél Alföldön - 951 étterem közül

magyar, erdélyi, hagyományos, megújuló magyar konyha
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
autentikus erdélyi
magyar, angol, német
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba bemutatkozása

Néhány bemutatkozó mondat…

Néhány bemutatkozó mondat…

1991 óta foglalkozik családunk vendéglátással. Előbb sörözőt, vagy hétköznapiasan mondva "kocsmát" vezettünk. Csak 1997-ben alakítottunk ki melegkonyhát, amit két évre bérbe adtunk. Miután visszakerült hozzánk az üzlet, egy új arculatot adva 1999 őszén nyitottuk újra. Sok kötődés, baráti kapcsolat fűz minket Erdélyhez. Egy olyan vendéglátóhely kialakítása volt a célunk, ahová hazajön a vendég. Melegség és egyszerűség, a régi paraszti környezet fogadja, lehet ez akár a sík Mezőségen, vagy fenn a Hargitán… Az ételek egyszerű parasztemberek asztaláról valók, ahol a természet, az erdők és mezők közelsége érezhető a sokféle füvek, fűszerek által. Reméljük, valamennyire érzékeltetni tudjuk ezt rohanó világunk kapkodó gasztronómiai szokásai mellett is. Ezért, ha betérnek hozzánk, kérem, vegyék figyelembe: amíg Önök várakoznak, a konyhán serényen munkálkodnak, hogy minél hamarabb asztalukra kerüljön a megrendelt étel. Ez némely esetben 40 percet is igénybe vehet. Mindezen idő lefaragásán dolgoznak kedves kollégáink Gyalai Ádám vezető főszakács és kisegítői. Azért, hogy Önöket megfelelően fogadják, etessék, itassák, majd megelégedésükre fizettessék, Fodor Krisztián vezető főpincér és Tóth Gergő főpincér vállaltak segítőikkel nem kis felelősséget. Kívánjuk, érezzék otthon magukat és azt a szeretetet, amellyel várjuk és fogadjuk Önöket.

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba képei

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba vélemények

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Új autónkért érkeztünk 200 km távolságból Békéscsabára, ahol az ebédhez kerestünk éttermet. Az ittjartam. hu oldalon kerestem megfelelő helyet, és mivel nem akartam sok időt tölteni a válogatással, az első szembe jövőt választottuk. ÉLetem egyik legjobb döntése volt - köszönet ezért a sok véleményírónak, akik itt a legjobbnak ítélték ezt a helyet.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
Tavaly októberben egy veterán verseny kapcsán ültünk be ebbe a hangulatos kisvendéglőbe édesapámmal és a versenybírókkal. Édesapám már régóta jár ide ebédelni/vacsorázni és nekem se ez volt az első és remélhetőleg nem is az utolsó alkalom, amikor itt ehettem. Az ételek igazán ízletesek és háziasak voltak, meghintve az erdélyi vadon csodájával.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Számunkra tökéletes hely, kiváló választék és ételminőség. Változatosságra törekvő étlap, hagyomanyörzéssel vegyítve. A felszolgálók jókedélyűsége, szakértelme, tükrözi az étterem konyhályában működő szakmaiságot. B. Megyében a legjobb étterem, a legjobb választás.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
Mivel Aradhoz legközelebb eső anyaországi városok Gyula és Békéscsaba, ide gyakrabban jutunk el, mint mondjuk Egerbe. S e két városban igazán jó hely három van: a Patrióta, a Hargita és a Veszely csárda. A Hargitába idén is elmentünk, ezúttal is öten, csak a felállás volt más, mint tavaly.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18.
Békéscsabán töltöttünk néhány napot! . Sajnos a városban nem volt egy valamire való étterem. Kedvencünk a csülök, nem találtunk. Egyik taxis úriembernek morgolódtunk, hogy nincs a városban sehol csülök. Ő ajánlotta a Kisvendéglőt, a Jamina városrészben. Gyönyörű étterembe tértünk be, nagyon finom ételekre. A hely csodálatos, hangulatos, autentikus.

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
A munkámmal kapcsolatban sokat utazok,így elég sok helyen meg szoktam fordulni.Egyik este a kollégákkal érkeztünk a kisvendéglőbe vacsorázni.Nagyon kellemes hely,hangulatos,már ha belép az ember akkor érzi a családias légkört.Kiváló kiszolgálással kápráztattak el minket,és finom ételekkel.Mindenkinek tudom ajánlani,hogy térjen be,ha arra jár!
Debrecen

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ismét Gyulára tartunk,nem kérdés,hogy a Hargitában történő ebéd kötelező program. A csapat harmadik tagja is velünk van ezuttal. Na,éppen azért(is). Óvatosságból még otthonról asztalt foglalok,várnak is bennünket,nincs tömeg,igaz munkanap van. Érkezés 12,35-kor. A pincérhölgy a szárnyai alá vesz bennünket,s tudatos vendégmenedzselést végez.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Jó hangulatú, a környezet gondosan kialakított, otthonos, barátságos. Az ételek nagyon ízesek, nagyon finomak és egyediek. Ideális kisvendéglő, ahol az ember jól érezheti magát és elmerülhet a csodálatos ízek élvezetében. Azt hiszem, hogy ennyi több, mint elég az értékeléshez, de az ittjártam. hu még többet szeretne, ezért ezt az utolsó mondatot még ideírtam.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hargita a szívünk csücske. A 60. születésnapomon sikerült feljutnom a csúcsra. De hogy itthon is eljussunk a Hargitára, nem gondoltuk volna. Kedves emlékeket idézett fel, már a kis parasztház kívülről is. Belül meg tátva maradt a szánk. Vannak még szerencsére olyanok, akik nem szégyellik honnan jöttek, hanem még büszkén is vállalják.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
Minden karácsonyt Gyulán töltünk a program része hogy átruccanunk Békéscsabára moziba majd ebéd a Hargitában! Ki nem hagynám! Az idén kicsit megcsúsztam a foglalással és nem volt szabad asztal! Azért megkértem tartsák evidenciában hátha lesz asztal! Mozi után telefonáltam és mondták megoldották várnak szeretettel!

Legnépszerűbb csomagok Békéscsabán és környékén
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3-4 éjszaka 23.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi gálavacsorával, borkóstolóval, élőzenés esttel, tombola húzással, masszázskuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Happy Moments Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, fürdőbelépővel, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, Visit Gyula Card turisztikai kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.02. - 2021.04.01.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2018.12.05. - 2021.10.28.
Rózsa Apartman
Agod Apartman
Park Hotel Gyula
3-4 éjszaka 23.538,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Toscana Apartman

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Békéscsaba
Corvin Hotel Békéscsaba
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szilveszter (min. 1 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

Kisvendéglő a Hargitához BékéscsabaX