Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba
5600 Békéscsaba, Tavasz u. 7.

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba a térképen

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba értékelése:

1. helyezett a 47 békéscsabai étterem közül
2. helyezett Dél Alföldön - 842 étterem közül

magyar, erdélyi, hagyományos, megújuló magyar konyha
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
autentikus erdélyi
magyar, angol, német
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba bemutatkozása

Néhány bemutatkozó mondat…

Néhány bemutatkozó mondat…

1991 óta foglalkozik családunk vendéglátással. Előbb sörözőt, vagy hétköznapiasan mondva "kocsmát" vezettünk. Csak 1997-ben alakítottunk ki melegkonyhát, amit két évre bérbe adtunk. Miután visszakerült hozzánk az üzlet, egy új arculatot adva 1999 őszén nyitottuk újra. Sok kötődés, baráti kapcsolat fűz minket Erdélyhez. Egy olyan vendéglátóhely kialakítása volt a célunk, ahová hazajön a vendég. Melegség és egyszerűség, a régi paraszti környezet fogadja, lehet ez akár a sík Mezőségen, vagy fenn a Hargitán… Az ételek egyszerű parasztemberek asztaláról valók, ahol a természet, az erdők és mezők közelsége érezhető a sokféle füvek, fűszerek által. Reméljük, valamennyire érzékeltetni tudjuk ezt rohanó világunk kapkodó gasztronómiai szokásai mellett is. Ezért, ha betérnek hozzánk, kérem, vegyék figyelembe: amíg Önök várakoznak, a konyhán serényen munkálkodnak, hogy minél hamarabb asztalukra kerüljön a megrendelt étel. Ez némely esetben 40 percet is igénybe vehet. Mindezen idő lefaragásán dolgoznak kedves kollégáink Gyalai Ádám vezető főszakács és kisegítői. Azért, hogy Önöket megfelelően fogadják, etessék, itassák, majd megelégedésükre fizettessék, Fodor Krisztián vezető főpincér és Tóth Gergő főpincér vállaltak segítőikkel nem kis felelősséget. Kívánjuk, érezzék otthon magukat és azt a szeretetet, amellyel várjuk és fogadjuk Önöket.

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba képei

Battonya
Létavértes

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 6.
Mivel Aradhoz legközelebb eső anyaországi városok Gyula és Békéscsaba, ide gyakrabban jutunk el, mint mondjuk Egerbe. S e két városban igazán jó hely három van: a Patrióta, a Hargita és a Veszely csárda. A Hargitába idén is elmentünk, ezúttal is öten, csak a felállás volt más, mint tavaly.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18.
Békéscsabán töltöttünk néhány napot! . Sajnos a városban nem volt egy valamire való étterem. Kedvencünk a csülök, nem találtunk. Egyik taxis úriembernek morgolódtunk, hogy nincs a városban sehol csülök. Ő ajánlotta a Kisvendéglőt, a Jamina városrészben. Gyönyörű étterembe tértünk be, nagyon finom ételekre. A hely csodálatos, hangulatos, autentikus.

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
A munkámmal kapcsolatban sokat utazok,így elég sok helyen meg szoktam fordulni.Egyik este a kollégákkal érkeztünk a kisvendéglőbe vacsorázni.Nagyon kellemes hely,hangulatos,már ha belép az ember akkor érzi a családias légkört.Kiváló kiszolgálással kápráztattak el minket,és finom ételekkel.Mindenkinek tudom ajánlani,hogy térjen be,ha arra jár!
Debrecen

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Ismét Gyulára tartunk,nem kérdés,hogy a Hargitában történő ebéd kötelező program. A csapat harmadik tagja is velünk van ezuttal. Na,éppen azért(is). Óvatosságból még otthonról asztalt foglalok,várnak is bennünket,nincs tömeg,igaz munkanap van. Érkezés 12,35-kor. A pincérhölgy a szárnyai alá vesz bennünket,s tudatos vendégmenedzselést végez.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Jó hangulatú, a környezet gondosan kialakított, otthonos, barátságos. Az ételek nagyon ízesek, nagyon finomak és egyediek. Ideális kisvendéglő, ahol az ember jól érezheti magát és elmerülhet a csodálatos ízek élvezetében. Azt hiszem, hogy ennyi több, mint elég az értékeléshez, de az ittjártam. hu még többet szeretne, ezért ezt az utolsó mondatot még ideírtam.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hargita a szívünk csücske. A 60. születésnapomon sikerült feljutnom a csúcsra. De hogy itthon is eljussunk a Hargitára, nem gondoltuk volna. Kedves emlékeket idézett fel, már a kis parasztház kívülről is. Belül meg tátva maradt a szánk. Vannak még szerencsére olyanok, akik nem szégyellik honnan jöttek, hanem még büszkén is vállalják.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
Minden karácsonyt Gyulán töltünk a program része hogy átruccanunk Békéscsabára moziba majd ebéd a Hargitában! Ki nem hagynám! Az idén kicsit megcsúsztam a foglalással és nem volt szabad asztal! Azért megkértem tartsák evidenciában hátha lesz asztal! Mozi után telefonáltam és mondták megoldották várnak szeretettel!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Nagyon tetszik a hely, a kiszolgálás is gyors, udvarias. A kaja remek, bőséges. Többször voltunk már itt, sajnos ritkán jutunk el. Egyedül az zavart, hogy legyek voltak az étterembe. Ezt kivéve nagyon jól éreztük magunkat, visszatérünk majd. Békéscsabán szerintem ez a vendéglő az egyik legszebb. Ajánlani fogom ismerőseimnek is.
Debrecen

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Megint erre járunk Szeged felé tartva,s a pár kilométeres kitérő nem lehet akadálya hogy a Békéscsabai éttermek listavezetőjét kihagyjuk. Nem azért mert listavezető,hanem azért mert tavaly ebédeltünk itt,s az nagy élmény volt. Nincs tőmeg. hétköznap van,s munkaidő. Kiharcoljuk tavalyi asztalunkat a sarokban.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Tavaly nyaraláskor fedeztük fel az éttermet, idén is visszatértünk és nem csalódtunk! Párom nagy kedvence a csorba leves, amit ki nem hagyna egy alkalommal sem. Az étlapon még van étek amit nem kóstoltunk, biztos visszatérünk! A kiszolgálás, a hangulat első osztályú, barátságosak és kedvesek a pincérek. Mindenkinek ajánlani tudom, ha egy kis erdélyi hangulatra vágyik!

Legnépszerűbb csomagok Békéscsabán és környékén
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, romantikus szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdővel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2019.12.23.
KultúrÉlet Vendégháza
Kétegyháza
2 nap/1 éjszaka 4.030,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.27. - 2020.08.25.
D-Hotel
3nap/ 2 éjszaka 10.623,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, flabélos -és konditerem használattal, espresso vagy cappuchino fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Szamócás Apartman
Rózsa Apartman
Erika Mini Apartman
2019.08.31. - 2020.08.25.
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Mediterrán Szállás
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.10.24. - 2019.10.27.
Dánfoki Üdülőközpont Panzió
Békés
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.10.31.
2019.09.29. - 2019.12.24.

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Békéscsaba
Corvin Hotel Békéscsaba
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Napi árak
Nyári pihenés (1 éjtől)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

Kisvendéglő a Hargitához BékéscsabaX