Archdevil30

Archdevil30 adatlapja

Regisztráció2015.02.22
Utoljára itt2023.08.12

2023. augusztus 12.egyedül járt itt
A hely Debrecen szívében, a Nagytemplom tőszomszédságában található, italai kitűnőek, ételei közül egy hátszín steaket kóstoltam, melyet mediumra sülve kértem. Kicsit ugyan túl lett sütve, de kategóriájában egész jól sikerült, a köret és a szósz egész jól sikerült. A borválaszték széles és jól átgondolt.
Felhasználó fényképei:
Borterasz Debrecen - Borterasz Debrecen -
Kiváló 2023. augusztus 12.egyedül járt itt
Az aranybika tőszomszédságában található étterem kiváló minőségű ételeket és italokat kínál, hozzáértő szakácsokkal és kiváló pincérekkel. Magas minőség megfizethető áron, egyenletes minőséggel. Érdemes meglátogatni, ha szereted az egyszerű letisztult étlapot, a minőségi alapanyagokból készült ételeket és jó italokat.
Felhasználó fényképei:
Beer & Wurst Debrecen -
Kiváló 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Aggteleki barlangtúránk után tértünk be ebbe a kedves kis kifőzdébe. A rendelés felvétel gyorsan, precízen történt, a tulajdonos komor arca vont le némi értéket a dologból, habár később láttam mosolyogni is. :) A megrendelt étel gyorsan került elkészítésre és ízre, állagra teljesen megfelelő volt, minden elismerésem a szakácsé!