kritus: Ittjártam.hu választásból életem egyik legnagyobb gasztroél... - Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba

Ittjártam.hu választásból életem egyik legnagyobb gasztroélménye

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Új autónkért érkeztünk 200 km távolságból Békéscsabára, ahol az ebédhez kerestünk éttermet. Az ittjartam.hu oldalon kerestem megfelelő helyet, és mivel nem akartam sok időt tölteni a válogatással, az első szembe jövőt választottuk. ÉLetem egyik legjobb döntése volt - köszönet ezért a sok véleményírónak, akik itt a legjobbnak ítélték ezt a helyet. Nagyon örülök, hogy ide mentünk, mert óriási gasztroélmény és csodás hely várt bennünket. Autentikus környezet, csodálatos hagyományőrzés jellemző az étteremre, minden részletre odafigyelnek. A személyzet az első perctől az utolsóig kedves, mosolygós, barátságos volt, sőt a felszolgáló hölgy még olyan poént is tolt a 8 éves fiamnak, hogy azóta is emlegetjük. Az étel pedig... sosem felejtem. Kacsamáj káposztás nudlival, isteni ízek, és hatalmas adag - a fél ételt még be is csomagoltattam itthonra, vacsorának (minden grammja aranyat ért). Az árak teljesen reálisak, a tisztaság is rendben volt. A higiéniára odafigyeltek, minden asztalon kézfertőtlenítő volt kihelyezve. Összességében: csak ezekért az ízekért képesek leszünk a jövőben 200 km-t autózni, bármikor! Mindenkinek ajánlom! És köszönöm az oldalnak, hogy segített választani!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni kritus felhasználót?    Igen

Kisvendéglő a Hargitához Békéscsaba
5600 Békéscsaba
Tavasz u. 7.

2020. augusztus 5.
Tavaly októberben egy veterán verseny kapcsán ültünk be ebbe a hangulatos kisvendéglőbe édesapámmal és a versenybírókkal. Édesapám már régóta jár ide ebédelni/vacsorázni és nekem se ez volt az első és remélhetőleg nem is az utolsó alkalom, amikor itt ehettem. Az ételek igazán ízletesek és...

2019. szeptember 1.
Számunkra tökéletes hely, kiváló választék és ételminőség. Változatosságra törekvő étlap, hagyomanyörzéssel vegyítve. A felszolgálók jókedélyűsége, szakértelme, tükrözi az étterem konyhályában működő szakmaiságot. B. Megyében a legjobb étterem, a legjobb választás.

2019. május 6.
Mivel Aradhoz legközelebb eső anyaországi városok Gyula és Békéscsaba, ide gyakrabban jutunk el, mint mondjuk Egerbe. S e két városban igazán jó hely három van: a Patrióta, a Hargita és a Veszely csárda. A Hargitába idén is elmentünk, ezúttal is öten, csak a felállás volt más, mint tavaly....