Művész Kávéház Békéscsaba

4,5
az 57 békéscsabai étterem közül
borozó, cukrászda, kávézó - kávéház, söröző
Művész Kávéház Békéscsaba

Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Művész Kávéház Békéscsaba vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2023. június 19. járt itt
Színházi előadás szünetében látogattam meg a kávézót. Gyönyörű bútorokkal berendezett, sok régi fényképpel a falon, igazi kávéházi hangulattal. A szünet rövidsége miatt, a pultnál gyors kiszolgálást tapasztaltam. Esetenként színész és közönsége találkozót is rendeznek itt.
Művész Kávéház Békéscsaba - EgyébMűvész Kávéház Békéscsaba - EgyébMűvész Kávéház Békéscsaba - EgyébMűvész Kávéház Békéscsaba - EgyébMűvész Kávéház Békéscsaba - EgyébMűvész Kávéház Békéscsaba - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Végre egy igazi kávéház! Itt elidőzhetsz olvasással (könyvet, újságot a polcról levehetsz), mélázással, csendben figyelve az utca emberét. Jó ide kiülni a hangulatos teraszra bécsi habos-csokis kávét vagy esetleg a pikánsabb ír whisky-s kávét kortyolgatni.
Átlagos 2016. augusztus 18.a párjával járt itt
Mindenképpen cukrászdát is szerettünk volna meglátogatni, itt nem kértem ki a honlap véleményét. Rosszul tettem. A főutcán sétálgatva szúrtuk ki a kávézót, ilyen frekventált helyen csak jó lehet. Olyan mint egy múzeum, múlt szàzadi bútorokkal, régi fotókkal a városról és a színházról. Az étlap egy,, Kínálat,, nevű könyvecske.
Művész Kávéház Békéscsaba - Külső képMűvész Kávéház Békéscsaba - Étel/italMűvész Kávéház Békéscsaba - Étel/italMűvész Kávéház Békéscsaba - BelsőMűvész Kávéház Békéscsaba - BelsőMűvész Kávéház Békéscsaba - BelsőMűvész Kávéház Békéscsaba - BelsőMűvész Kávéház Békéscsaba - BelsőMűvész Kávéház Békéscsaba - BelsőMűvész Kávéház Békéscsaba - Belső