5600 Békéscsaba, Gyulai út 65/1

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 18.
A Pajta nevű burgerezőt – mely tényleg egy hajdani pajtában működik Békéscsaba Gyula felőli bejáratánál - évek óta nézegetem, végül tavaly június elején sikerült itt megállni egy burgerre. 1290 ft volt, a minősége pedig abszolút korrekt. A kiszolgálás rendben, tetszett a dizájn is. Nem lenne ellenemre, hogy valamikor még betérjek ide.

2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
Télen műjégpálya üzemel a Csaba Park fedett részén. A Pajta Street Food egész évben ott van, és hatalmas nagy adag, fantasztikusan finom hamburgereket készít. Hihetetlen. Gigantikus nagyságú. Hatalmas húspogácsa, hatalmas buci, tele minden finomsággal. Most, hogy leírtam ezt az értékelést, már meg is kívántam. Bármikor, ha arra jársz, kóstold meg, biztosan nem fogod megbánni :)

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Interneten keresztül kerestem jó street food éttermeket Békéscsabán, mivel imádom az ilyen típusú ételeket. Két éttermet találtam kipróbálásra érdemesnek, ez volt az egyik (sajnos). A belvárostól elég messze található, de úgy gondoltam megéri elmenni egy jó burgerért. Megérkezésünk után kb. 6-7 percig csak ültünk és oda se jött hozzánk egyetlen pincér sem, miközben körülöttünk mászkáltak.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 16.
A hamburger kiváló, a hely szépen kialakított, minden csupa fa. Az italválaszték. . . hát, jobb örülne az ember fia manapság már egy jobb fajta NORMÁLIS sörnek inkább, mint a legalja Soproni tömegsör, de hát ez van (ha már a hambi alapanyagainál olyan büszkék a helyi alapanyagokra, akkor kicsit autentikusabb, és illőbb lenne mondjuk egy szentandrási sört csapolni, vagy bármit, ami kisüzemi - ha már kézműves a hamburger is).

Legnépszerűbb csomagok Békéscsabán és környékén
Arcanum Hotel
Békéscsaba
2-3 éjszaka 15.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsfotel és szolárium használattal, masszázskuponnal, meglepetéssel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
KultúrÉlet Vendégháza
Kétegyháza
2 nap/1 éjszaka 5.030,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2021.03.27.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 2.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2021.03.27.
Leila Apartman
5 nap/4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2021.01.03.

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Békéscsaba
Elizabeth Hotel Békéscsaba
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
Nyári előfoglalási akció (min. 3 éj)

Pajta Street Food BékéscsabaX