Pajta Street Food Békéscsaba

Színpompás tavasz
2024.05.31-ig
Elizabeth Hotel Gyula

Pajta Street Food Békéscsaba vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2401 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24966 feltöltött kép
Kiváló 2020. március 18.egyedül járt itt
A Pajta nevű burgerezőt – mely tényleg egy hajdani pajtában működik Békéscsaba Gyula felőli bejáratánál - évek óta nézegetem, végül tavaly június elején sikerült itt megállni egy burgerre. 1290 ft volt, a minősége pedig abszolút korrekt. A kiszolgálás rendben, tetszett a dizájn is. Nem lenne ellenemre, hogy valamikor még betérjek ide.
Pajta Street Food Békéscsaba - Étlap/itallapPajta Street Food Békéscsaba - Étlap/itallapPajta Street Food Békéscsaba - BelsőPajta Street Food Békéscsaba - Külső képPajta Street Food Békéscsaba - BelsőPajta Street Food Békéscsaba - Külső képPajta Street Food Békéscsaba - Étel/ital
Kiváló 2018. július 17.egyedül járt itt
Télen műjégpálya üzemel a Csaba Park fedett részén. A Pajta Street Food egész évben ott van, és hatalmas nagy adag, fantasztikusan finom hamburgereket készít. Hihetetlen. Gigantikus nagyságú. Hatalmas húspogácsa, hatalmas buci, tele minden finomsággal. Most, hogy leírtam ezt az értékelést, már meg is kívántam. Bármikor, ha arra jársz, kóstold meg, biztosan nem fogod megbánni :)
Szörnyű 2018. július 11.a párjával járt itt
Interneten keresztül kerestem jó street food éttermeket Békéscsabán, mivel imádom az ilyen típusú ételeket. Két éttermet találtam kipróbálásra érdemesnek, ez volt az egyik (sajnos). A belvárostól elég messze található, de úgy gondoltam megéri elmenni egy jó burgerért. Megérkezésünk után kb.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 16.a párjával járt itt
A hamburger kiváló, a hely szépen kialakított, minden csupa fa. Az italválaszték. . . hát, jobb örülne az ember fia manapság már egy jobb fajta NORMÁLIS sörnek inkább, mint a legalja Soproni tömegsör, de hát ez van (ha már a hambi alapanyagainál olyan büszkék a helyi alapanyagokra, akkor kicsit autentikusabb, és illőbb lenne mondjuk egy szentandrási sört csapolni, vagy bármit, ami kisüzemi - ha már kézműves a hamburger is).
Pajta Street Food Békéscsaba - Étlap/itallapPajta Street Food Békéscsaba - Egyéb