Munkácsy Hotel Békéscsaba ★★★★

Munkácsy Hotel Békéscsaba
5600 Békéscsaba, Kórház u. 4.

Munkácsy Hotel Békéscsaba a térképen

Munkácsy Hotel Békéscsaba értékelése:

9. helyezett a 14 békéscsabai szállás közül
158. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Munkácsy Hotel Békéscsaba bemutatkozása

A négycsillagos Munkácsy Hotel Békéscsaba szívében, a Széchenyi liget mellett található. A szálloda 24 szobája – ebből 4 lakosztály – ingyenes szélessávú internet hozzáféréssel, személyre szabott és business szolgáltatásokkal várja vendégeit. Wellness és fitness részleg, zárt parkoló, konferenciaterem valamint a Munkácsy Étterem és Bár biztosítja a vendégeink kényelmét. Hotelünk családbarát, szolgáltatásainknál a gyermekekre is gondolunk.
A szálloda vendégei ingyenesen vehetik igénybe a wellness részleg (medence ellenáramoltatóval és élményelemekkel, gyermekmedence, jacuzzi, sókamra sópárologtatóval, finn-és infraszauna, gőzkabin, teljeskörűen felszerelt fittness terem ) szolgáltatásait.
A szálloda éttermében hazai és nemzetközi specialitások, valamint vegetáriánus és paleolit ételek közül választhatnak a vendégek. A helyszínen mindennap svédasztalos reggelit szolgálnak fel.
Igény szerint szobaszerviz is rendelkezésre áll.

Munkácsy Hotel Békéscsaba képei

Munkácsy Hotel Békéscsaba
Szállások Békéscsaba városában
Wellness csomagok Békéscsaba városában

Munkácsy Hotel Békéscsaba vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kiváló adottságokkal rendelkezik. Minden igényt kielégít, gyönyörű, izléses és elegáns. Felnőtt és gyerek egyaránt jól tudja érezni magát! (unokákkal töltöttem ott öt napot) A wellnessben minden megtalálható, egy szóval jellemezhető: szuper. Mi a legmelegebb hetet fogtuk ki, 40 fok felett volt a hőmérséklet, de a szállodában ebből semmit nem éreztünk, az egész házban kellemes volt a hőmérséklet.

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kifinomult, gyönyörű és elegáns. A személyzet kedves, figyelmes. Sportolási lehetőség is van, a konditerem nagyon felszerelt és modern. Teniszezési lehetőség is van, ami külön öröm számomra. Sőt, akár a Békéscsaba Előre mérkőzéseire is elmehetünk, mivel a szomszédságban van. Sportbarátoknak is ajánlom ezt a hotelt, mert egyszerűen minden igényt kielégít!

Mobilról küldte. | 2015. májusban járt itt
Értékelt: 2015. június 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban voltam,1 éjszaka szállással. Nemtudok negatív dolgot irni. Fáradt munkanap után, jó volt, hogy nem volt nagy nyüzsgés, a wellness részleg is megfelelt minden elvárásnak. Tiszta igényes környezet. Csak ajánlani tudom,azoknak akik nem vágynak a nyüzsgésre☺ .

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Június egyik forró hétvégéjén töltöttünk 3 kellemes napot ebben a patinás,gyönyörű,új szállodában. Első benyomásunk már pozitív volt,a szálloda a fényképek után sokkal szebb élőben. Igényes anyagok,minőségi kínálat,felkészült és segítőkész ,mosolygós személyzet fogadott bennünket. A szoba tetőtéri volt,szép,tiszta és gyönyörű.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Elegáns, tiszta, ízléses szálloda. A személyzet figyelmes, kedves, mégsem tolakodó. Az éttermében megfelelő a választék, a pincérek segítőkészek és igyekeznek egyedi igényeket is kielégíteni. Remekül éreztük magunkat! Akadálymentes! Mivel a központhoz közel van, hamar elérhető minden érdekes látnivaló. A hotelben ottlétünkkor telt ház volt, mégis csendes, pihenésre alkalmas volt.

Arcanum Hotel
Békéscsaba
2-3 éjszaka 15.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsfotel és szolárium használattal, masszázskuponnal, meglepetéssel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
3 nap/2 éjszaka 15.255,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, korlátlan kávé és vízfogyasztással, wellness-részleg használattal, húsvéti mulatsággal és tojáskereséssel, fürdőbelépővel, nyuszisimogatóval
2020.04.10. - 2020.04.14.
Erika Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.28-ig
Mediterrán Szállás
5 nap/4 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gesztenyés Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
Csobbanás a nyárba (min. 2 éj)

BékéscsabaX