Munkácsy Hotel Békéscsaba ★★★★

Munkácsy Hotel Békéscsaba
Munkácsy Hotel BékéscsabaMunkácsy Hotel Békéscsaba
Munkácsy Hotel BékéscsabaMunkácsy Hotel Békéscsaba

Munkácsy Hotel Békéscsaba bemutatkozása

A négycsillagos Munkácsy Hotel Békéscsaba szívében, a Széchenyi liget mellett található. A szálloda 24 szobája – ebből 4 lakosztály – ingyenes szélessávú internet hozzáféréssel, személyre szabott és business szolgáltatásokkal várja vendégeit.

5Szolgáltatás
Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Munkácsy Hotel Békéscsaba vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2022. április 25.a párjával járt itt
1 éjszakát töltöttünk ebben a szállodába, de nagyon tetszett a remek elhelyezkedése miatt. Közel a belváros, stadion, kórház, liget.
A szoba nem volt nagy, de elegánsan berendezett.
A wellness részleg se túl nagy, de remek időtöltés. A szálloda mögötti a teniszpályát is kipróbáltuk.
A hangulatos étteremben csak a reggelit fogyasztottuk el. Tetszett a szálloda még visszatérünk.
Munkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - EgyébMunkácsy Hotel Békéscsaba - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
A szálloda kiváló adottságokkal rendelkezik. Minden igényt kielégít, gyönyörű, izléses és elegáns. Felnőtt és gyerek egyaránt jól tudja érezni magát! (unokákkal töltöttem ott öt napot) A wellnessben minden megtalálható, egy szóval jellemezhető: szuper.
Kiváló 2015. augusztus 7. járt itt
Kifinomult, gyönyörű és elegáns. A személyzet kedves, figyelmes. Sportolási lehetőség is van, a konditerem nagyon felszerelt és modern. Teniszezési lehetőség is van, ami külön öröm számomra. Sőt, akár a Békéscsaba Előre mérkőzéseire is elmehetünk, mivel a szomszédságban van. Sportbarátoknak is ajánlom ezt a hotelt, mert egyszerűen minden igényt kielégít!
Kiváló 2015. június 20. járt itt
Átutazóban voltam,1 éjszaka szállással. Nemtudok negatív dolgot irni. Fáradt munkanap után, jó volt, hogy nem volt nagy nyüzsgés, a wellness részleg is megfelelt minden elvárásnak. Tiszta igényes környezet. Csak ajánlani tudom,azoknak akik nem vágynak a nyüzsgésre☺ .
Kiváló 2015. június 7.a párjával járt itt
Június egyik forró hétvégéjén töltöttünk 3 kellemes napot ebben a patinás,gyönyörű,új szállodában. Első benyomásunk már pozitív volt,a szálloda a fényképek után sokkal szebb élőben. Igényes anyagok,minőségi kínálat,felkészült és segítőkész ,mosolygós személyzet fogadott bennünket. A szoba tetőtéri volt,szép,tiszta és gyönyörű.
Kiváló 2015. május 8.családjával járt itt
Elegáns, tiszta, ízléses szálloda. A személyzet figyelmes, kedves, mégsem tolakodó. Az éttermében megfelelő a választék, a pincérek segítőkészek és igyekeznek egyedi igényeket is kielégíteni. Remekül éreztük magunkat! Akadálymentes! Mivel a központhoz közel van, hamar elérhető minden érdekes látnivaló.