Nagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás

$$$$
Hely jellege
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
Nagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás
Nagy-Magyarország Fogadó Étterme BékésszentandrásNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás
25 fotó

4,7Kiszolgálás
4,7Hangulat
4,7Ár / érték
4,7Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
58.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től reggelivel

Nagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás vélemények

Kiváló 2021. augusztus 20.családjával járt itt
Könnyen megközelíthető,a falu szívében található.Akkora adagot kaptunk,hogy lehetetlenség volt megenni.Ár-érték arányban kiváló. A személyzet kedves és rugalmas.Összeségében kiváló.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2018. február 6.barátokkal járt itt
Nemrég vacsoráztunk itt. Isteni finom volt a kemencében sült csülök,kívül ropogós,belül omlós. Bőséges,tartalmas vacsora. Ár érték arányban nagyon jók az árak. Sajnos az étlap elég rövid,nem sok választék van, az is magyaros jellegű, diétázóknak,gyerekeknek,nem biztos hogy elég. . . . De aki egy jóízű magyaros ételre vágyik,mindenképpen ajánlom!
Nagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Étel/ital
2017. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Egy kajak verseny miatt jártunk Békésszentandráson, amikor ráleltünk erre a helyre. Amikor bementünk kellemes vendégszerető volt a fogattatás. Éppen zárt körű családi rendezvény volt "ballagási ebéd",de ettől függetlenül beinvitáltak és készségesen kiszolgáltak. Tiszta illemhely az ételek jóízűek,az árak elfogadhatóak voltak.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Nagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 323 városban járt márFelfedező - 2003 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 17058 feltöltött kép
Kiváló 2017. május 30.barátokkal járt itt
Idén is sikerült eljutni a Nagy-Magyarország fogadóba. A választék, a beltér nem változott, arról már írtam. Rádió szólt, ami kérésünkre kikapcsoltak, ennek nagyon örvendtünk. Feltett a kedves kiszolgáló hölgy helyette valami magyar nótát, ami nem a kedvenc műfajom – az autentikus népzenét preferálom a műdallal szemben – de akkor és ott rendben volt, főként, hogy kellemes visszafogott hangerővel szólt.
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Nagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Külső képNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Külső képNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Étlap/itallapNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Étlap/itallapNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Étel/italNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Étel/italNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Étel/italNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - BelsőNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Étel/italNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - BelsőNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - BelsőNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - BelsőNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Külső képNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Külső képNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - EgyébNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - BelsőNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - BelsőNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - BelsőNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - BelsőNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - EgyébNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - BelsőNagy-Magyarország Fogadó Étterme Békésszentandrás - Külső kép
Még több kép (19 db) >>