3045 Bér, Táncsics út 9.

Szállások Bér városában
Wellness csomagok Bér városában

Malom Udvar Étterem Bér vélemények

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
Visszatérő vendégként (már-már törzsvendégként) még mindig tudnak meglepetést okozni a Malom Udvarban. Anna a tulajdonos elbűvölő módon fogadta és köszöntötte az asztaltársaságokat. A 4 fogásos menü igazi gourmet különlegesség volt társítva az egri Dula pincészet boraival. Abszolút figyelmes , udvarias kiszolgálás, családias hangulat.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Gyönyörű helyen van. Már a bejáratnál kedves fogadtatásban volt részünk. Maga a hely csodálatos volt. A személyzet nagyon kedves de nem tolakodó. Az ételek igazán nagyon finomak! ! ! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Mind a tulajdonos mind a séf mindenkihez odament egy pár kedves szó erejéig. Igazi vendeglatasba volt részünk. Egy szóval ez egy CSODÁLATOS hely.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy vasárnap ebéd alkalmával látogattuk meg ezt a helyet. Csodálatosan kialakított erdei környezet, a legjobb hely, ha csendes és nyugodt helyet keres. Az étteremben az ételek megfizethető áron vannak, nagyon bőségesek, finomak és minőségi. Nagyon tetszett a látványkonyha is, melynek köszönhetően végignézhetjük, hogyan készül az általunk kért étel.

Legnépszerűbb csomagok Béren és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.01.02.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.

Szállodák Bér környékén
Erzsébet Park Hotel Bér
Libra Hotel Bér
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Bér
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)

Malom Udvar Étterem BérX