3045 Bér, Táncsics út 9.

Wellness csomagok Bér városában

Malom Udvar Étterem Bér vélemények

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégként (már-már törzsvendégként) még mindig tudnak meglepetést okozni a Malom Udvarban. Anna a tulajdonos elbűvölő módon fogadta és köszöntötte az asztaltársaságokat. A 4 fogásos menü igazi gourmet különlegesség volt társítva az egri Dula pincészet boraival. Abszolút figyelmes , udvarias kiszolgálás, családias hangulat.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Gyönyörű helyen van. Már a bejáratnál kedves fogadtatásban volt részünk. Maga a hely csodálatos volt. A személyzet nagyon kedves de nem tolakodó. Az ételek igazán nagyon finomak! ! ! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Mind a tulajdonos mind a séf mindenkihez odament egy pár kedves szó erejéig. Igazi vendeglatasba volt részünk. Egy szóval ez egy CSODÁLATOS hely.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy vasárnap ebéd alkalmával látogattuk meg ezt a helyet. Csodálatosan kialakított erdei környezet, a legjobb hely, ha csendes és nyugodt helyet keres. Az étteremben az ételek megfizethető áron vannak, nagyon bőségesek, finomak és minőségi. Nagyon tetszett a látványkonyha is, melynek köszönhetően végignézhetjük, hogyan készül az általunk kért étel.

Legnépszerűbb csomagok Béren és környékén
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 16.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna világ használattal, fitness teremmel, vízi, sport és gyermek animációval, gyermek játszóval, parkolással
2021.05.07. - 2022.01.08.
Opera Garden Hotel & Apartments
2 nap/1 éjszaka 11.317 - 86.883,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.07. - 2023.01.15.
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 15.656,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.08.19. - 2021.08.22.

Szállodák Bér környékén
Kastélyhotel Sasvár Bér
Tó Wellness Hotel Bér
Patak Park Hotel Bér
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Malom Udvar Étterem BérX