Micike27 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Micike27 értékeléseit!

Olvasd el Micike27 étterem értékeléseit!

2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
Visszatérő vendégként (már-már törzsvendégként) még mindig tudnak meglepetést okozni a Malom Udvarban. Anna a tulajdonos elbűvölő módon fogadta és köszöntötte az asztaltársaságokat. A 4 fogásos menü igazi gourmet különlegesség volt társítva az egri Dula pincészet boraival. Abszolút figyelmes , udvarias kiszolgálás, családias hangulat.
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
A fogadó frekventált helyen, jól táblázottan, könnyen megközelíthető. A kert nagyon szép, udvara teli virágokkal. A kiszolgálás változó az italt és a levest nagyon gyorsan felszolgálták, de a második fogásra sokat vártunk, pedig készételt rendeltünk (nem frissensültet) Igaz nagyon sok vendég volt + esküvő. Az ár korrekt volt. Összességében elégedetten távoztunk.
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 7. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szerencsére az étterembe érkezésünkkor nem volt rajtunk kívül senki így kényelmesen szétnézhettünk és megcsodálhattuk ezt a hangulatos kis helyiséget. A pincérünk humora szenzációs volt és az ételek is isteni finomak voltak. Mire befejeztük a vacsorát szép lassan telt házas étterem lett. Ahogy a pincérek beszéltek némely vendégekkel arra következtettem, hogy sok a visszajáró törzsvendég és ez NEM VÉLETLEN!
2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 7.
Anyák napja alkalmából voltam itt a lányaimmal. Az étterem dekorációja, a gyönyörű virágok teljesen lenyűgöztek, és hogy még a fotózkodásra is lehetőséget adtak így örök emlék marad. Mellesleg az ebédünk is fenséges volt, profi kiszolgáló személyzettel és korrekt árakkal. Igazi csajos hely, köszönöm az élmény!
Vakvarjú is talál szemet -

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 2.
Én is találtam méghozzá egy gyöngyszemet! Az ètterem kiváló, örülök, hogy ezt választottuk a családi ünneplésünk helyszínéül. Nagyon finomat vacsoráztunk és a kellemes hangulathoz a bárzongorista is hozzájárult. A pincérek előzékenyek, kedvesek, figyelmesek. Jó szívvel ajánlom a helyet mindenki figyelmébe.
2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 24.
Internetes toplistás szavazás alapján választottam az éttermet.
Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
A kiválasztott étel tálaláskor nem egyezett az étlapi ajánlással, ízetlen volt, bár a mennyiség bőséges (nem bírtam megenni - nem feltétlen a mennyiség miatt...). Ugyan készségesen becsomagolták, de itthon a "kutyának se kellett"