Jani bácsi

Jani bácsi adatlapja

Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Sushi imádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2016.08.03
Utoljára itt2020.07.25

Kiváló 2016. augusztus 3.a párjával járt itt
Egy csodálatos EMBER megalkotott álma! Lehetne oldalakat írni de ezt inkább látni kell és átélni. Nagyszerű túraajánlatok,csodálatos környék és a hotel maga a csoda! Aranykezű masszőr,színvonalas személyzet! A környék csodálatos, ajánlom mindenkinek Vizsolyon a biblia nyomdát ahol Daruka Mihály múzeumvezető egy élményekben gazdag előadást tart.
Kiváló 2018. július 24.a párjával járt itt
Nagyszerű kerthelyiség. Figyelmes és tisztelettudó pincérek. Nem túl nagy választék de az frissen készül. Egy egész héten át teszteltük az éttermet és nem tudtunk hibát találni benne. Végig kóstoltuk az étlapot és minden nagyon ízletes és finom volt. Gyors és figyelmes kiszolgálás! Én csak ajánlani tudom mindenkinek aki egy kicsit is igényes.
2020. július 22.gyerekekkel járt itt
2020 julius19. -én jártunk Tihanyban. Mivel máshol nem volt hely így betértünk a Fogas Csárdába. A hátsó teraszon kaptunk helyet ahol csodálatos volt a kilátás. A pincér kedves és segítőkész volt. Az ételeket hamar megkaptuk,amik nagyon finomak és bőségesek voltak. Sajnos gyerek adagok nem voltak, pedig szerepelt az étlapon de amit nem tudtak megenni a gyerekek azt becsomagolták.