Andezit Hotel Bér

2. helyezett a 2 béri szállás közül

Andezit Hotel Bér vélemények

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
2017. december 30-án kirándulást terveztünk a béri vadasparkba az unokánkkal. A neten megnéztük a helyet. A képek alapján jó kis programnak néztünk elébe. A valóság,szörnyű nagy csalódás volt! Már az oda vezető út is kicsit bizar volt. Az út mellett rengeteg birka. . . A parkoló teli volt állat ürülékkel. . . . .

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 8 látogató hasznosnak vélte
Koszos, igénytelen turistaszálló jellegű hely, semmiképp sem nevezném hotelnek, de még panziónak sem. A szobák koszosak, tele pókkal, pókhálóval, sáros szőnyeggel. Rongyos, pecsétes ágyneműk és törölközők járnak a szobához. A fürdőszoba tragikus. Zuhanyzás után bokáig áll a víz, a WC lehúzó rossz, nehezen megy le a " lemennivaló".

Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-és fitnesz részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig

Szállodák Bér környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

BérX