Kiváló választás volt.

Páva Apartmanok BerekfürdőPáva Apartmanok Berekfürdő a térképen

Kiváló 2020. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. október 7.
Nagyon sok apartmanban szálltunk már meg. Ez a szállás az elsők közé sorolható felszereltségben, tisztaságban, elhelyezkedésben.

Kiemelkedő a konyha felszereltsége eszközökben és az alapvető élelmiszerekben.

Reggelente friss kávét főzhettünk az ott rendelkezésre álló őrölt kávéból. Tea filter is rendelkezésre állt, de azt meghagytuk az utánunk jövő vendégeknek.
Az étkezést is kiválóra értékeltem, mert jól elláttuk magunkat és finomakat ettünk egy vendéglőben, mivel a szállás önellátó.

A szobák felszerelése is minden igényt kielégít. Külön kiemelném a szekrényben a sok vállfát aminek jó hasznát vettük. Az ágy kényelmes, az ágynemű kellemes, illatos. A fürdő kicsit apró, de tiszta és ott is minden megtalálható amire szükség van.

A nappaliban is kényelmes sarok kanapé amin jó heverni TV nézés közben, igaz ránk ez nem jellemző.

A teraszon hűvös idő ellenére is jó kis szülinapi bulit csaptunk a szomszédokkal.

Ismerőseimnek, barátoknak biztos figyelmébe ajánlom ezt a kedves szállás helyet!

Mi rendkívül jól éreztük magunkat!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Páva Apartmanok Berekfürdő - Külső képPáva Apartmanok Berekfürdő - SzobákPáva Apartmanok Berekfürdő - SzobákPáva Apartmanok Berekfürdő - Szobák

Páva Apartmanok további értékelései

2021.10.27a párjával
Jó ízléssel, stílusosan berendezett, mindennel is jól felszerelt a stúdió "B" apartman. Rendkívül kényelmes a jó kemény IKEA matrac, hozzá szuper puha és tiszta komfortos az ágynemű. Kitűnő padlófűtéssel és klímafűtéssel is rendelkezik a szállás, ami az őszi és téli hónapokban áldásos. Az...
2021.07.26gyerekekkel
Megérkezésünkkor egy kedves hölgy fogadott minket,aki takarítja az apartmanokat,ragyogó tisztaság fogadott.Az ágyak nagyon kényelmesek,a hàzat jól lehűti a klíma,a felszereltség több,mint kivàló.Minden fontos ablakon és ajtón szúnyogháló és tiszta bútorok. Mindennel meg voltunk...
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás