Páva Apartmanok Berekfürdő

Páva Apartmanok BerekfürdőPáva Apartmanok Berekfürdő
Páva Apartmanok BerekfürdőPáva Apartmanok Berekfürdő

5Szolgáltatás
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ
Nem csak a húszéveseké a világ
2024.05.31-ig
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Páva Apartmanok Berekfürdő vélemények

Kiváló 2021. október 27.a párjával járt itt
Jó ízléssel, stílusosan berendezett, mindennel is jól felszerelt a stúdió "B" apartman. Rendkívül kényelmes a jó kemény IKEA matrac, hozzá szuper puha és tiszta komfortos az ágynemű. Kitűnő padlófűtéssel és klímafűtéssel is rendelkezik a szállás, ami az őszi és téli hónapokban áldásos.
Páva Apartmanok Berekfürdő - Külső képPáva Apartmanok Berekfürdő - SzobákPáva Apartmanok Berekfürdő - BelsőPáva Apartmanok Berekfürdő - FürdőszobaPáva Apartmanok Berekfürdő - BelsőPáva Apartmanok Berekfürdő - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 26.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünkkor egy kedves hölgy fogadott minket,aki takarítja az apartmanokat,ragyogó tisztaság fogadott. Az ágyak nagyon kényelmesek,a hàzat jól lehűti a klíma,a felszereltség több,mint kivàló. Minden fontos ablakon és ajtón szúnyogháló és tiszta bútorok. Mindennel meg voltunk elégedve,lehet,hogy még visszatérünk.
Kiváló 2020. október 7.a párjával járt itt
Nagyon sok apartmanban szálltunk már meg. Ez a szállás az elsők közé sorolható felszereltségben, tisztaságban, elhelyezkedésben. Kiemelkedő a konyha felszereltsége eszközökben és az alapvető élelmiszerekben. Reggelente friss kávét főzhettünk az ott rendelkezésre álló őrölt kávéból.
Páva Apartmanok Berekfürdő - Külső képPáva Apartmanok Berekfürdő - SzobákPáva Apartmanok Berekfürdő - SzobákPáva Apartmanok Berekfürdő - Szobák