Hotel Fremon Berente
3704 Berente, Ipari út 9-11.

Hotel Fremon Berente a térképen

Hotel Fremon Berente értékelése:

1. helyezett az 1 berentei szállás közül

Hotel Fremon Berente képei

Szállások Berente városában
Wellness csomagok Berente városában

Hotel Fremon Berente vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Három éjszakát töltöttünk ott, szilveszteri bulival egybekötve, nagyszülőkkel, 10 éves gyerekeinkkel. A személyzet kedves, segítőkész, a tisztaságra nem lehet panasz. Az épület hát igen, nem egy Ritz, de ezért a pénzért nem is vártuk el. Ár-érték arányban szerintem többet kaptunk, mint máshol kaphattunk volna.

2019. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Szilveszterezni mentünk családdal és barátokkal .A teremben nagyon hideg fogadott . A svédasztalos vacsora gyenge minőség /hideg rántott szelet hideg töltött káposzta / a tálcáról elfogyott az étel szólni kellet hogy hozzanak még mert van aki még nem evett. Többet soha nem mennék ide.

zene47 TOP szállásértékelő
2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
Csoporttal érkeztünk, egy éjszakára volt szükségünk. Kb. azt kaptuk, amit vártunk. Egy szocreál épület, lift nélküli több szintes.A szoba, fürdőszoba is hasonló.Jó lenne akasztó a zuhany mellett! Az ágy elfogadható, a párna viszont kényelmetlen volt. A reggeli svédasztalos, bőséges, választékos, ez kárpótolta a hiányosságokat.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Az adottságaihoz képest elfogadható minőségű szálláshely. A hirdetésben sajnos nem szerepelt, hogy munkásszálló jelleggel üzemel,így meglepetésként ért. Nagy probléma a koedukált mellékhelység és zuhanyzó, legalább az előbbit le lehetett volna szeparálni. Idősebbek számára nem alkalmas a lift hiánya miatt, egy hétvégi kirándulásra viszont megfelelő.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
A személyzet kiszolgálása várakozáson felüli , udvarias,tettre kész. A szoba rendes és tiszta csak a törölközők felújítása esedékes.
A rendezvény nagyszerű volt az asztalok nem stabilak, zsúfolt.

Értékelt: 2018. január 3.
Kényelmes szobában kellemesen pihentető hétvégét, illetve hét elejét töltöttünk a szállodában, megkoronázva egy szuper szilveszteri bulival. A zenekar csodálatos volt!

Értékelt: 2018. január 3.
Nagyon meg voltunk elégedve, kedves személyzet, bőséges ,finom ételek. Ár-érték arányban teljesen megfelelő , tiszta szobák. Az elhelyezkedése nem annyira szép, de arról nem a hotel tehet.
Értékelt: 2018. január 3.
Remek szilveszteri mulatságon vettünk részt, kitűnő svédasztalos étkezéssel. A szoba tisztasága (padlószőnyeg) nem kifogástalan, és az 5 szintes épület lift nélküliségére fel kellene hívni a figyelmet. Komoly gondot okozott a több napra csomagolt nehéz bőrönd felcipelése. Összességében jó ár-érték arány.
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nagyon jól éreztük magunkat szilveszterkor,igazán egy felejthetetlen buliban volt részümk. A személyzet,udvarias és késséges. Nagyon finomak voltak az ételek,tisztaság és meleg volt. Én személy szerint két dolgot hiányoltam. A fürdőszobából egy szappantartót,reggelinél pedig a műanyag pohár nekem nem tetszett.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
A befogadó képességhez viszonyítva túl vállalták magukat, az asztalnál ülve nem maradt hely a normális étkezésre a zsúfoltság miatt. A vezető hölgy aranyos volt, kedves, de ez sajnos kevésnek bizonyult. A zene gyakorlatilag ugyanabban a ritmusban szólt 8-10 számon át.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Aliz Villa
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 20.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, kedvezményes kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.450 - 24.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Panoráma
Érvényes: 2021.10.26-ig
Szabolcs Apartmanok
Demjén
Érvényes: 2021.10.26-ig
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 16.123 - 18.781,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.08.02-ig
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 29.057 - 45.357,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, tematikus programokkal, szabaduló szobával, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.29.
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.05-ig

Szállodák Berente környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

BerenteX