Jani Csárda Berettyóújfalu

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Jani Csárda Berettyóújfalu vélemények

Átlagos 2022. augusztus 21.a párjával járt itt
Nyaralásból hazafelé jövet pénteki napon tértünk be a csárdába. Bizonyára sokan ismerik házias ízeit, mert jöttek-mentek a vendégek.
A kiszolgálás minden igényt kielégít: Gyors, precíz. A csárda épülete nem túl bizalomgerjesztő, annál jobbakat mondhatok az ételekről. A várt mennyiséget, a várt ízeket kaptuk, ráadásul igen kedvező áron. Köszönjük a szakácsnak!
Szörnyű 2018. augusztus 28.egyedül járt itt
A mai napon (2018. 08. 28-án) jártam itt. Sajnos! A pincér abszolút nem volt udvarias. Az étlapon feltüntetett vadpörköltet rendeltem (mivel csak így szerepelt az étlapon nem tudtam milyen vad a vad! ! ! Kiderült, hogy őz. ) Senkinek sem ajánlom, bár lehet, hogy helyi jellegzetesség (szerintem nem), hogy az őzpörköltbe gyufásdoboz nagyságú avas sonka van beledarabolva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. december 19.a párjával járt itt
Ha Debrecen felé vagy felől utazunk, rendszeresen megállunk a Jani csárdánál,Berettyóújfalu határában. Mégpedig egy étel kedvéért, amit máshol nem szoktunk találni az étlapokon: baconba tekert vadkacsa sült, dinsztelt káposztával és petrezselymes burgonyával. Az adag egy fél vadkacsa, finom ,ropogósra sütve. Biztosan jók az étlap egyéb fogásai is, de azokról nincs tapasztalatunk.
Kiváló 2014. július 21.családjával járt itt
A Jani Csárda Berettyóújfalutól pár km-re Szeged felé fekszik a 47-es főút mellett. A főútról nem is látszik a nagy parkoló, a hátsó kert, a terasz, ahol a vendégek kellemes környezetben élvezhetik a jobbnál jobb fogásokat. Ötletes az udvaron felállított útjelző tábla, miszerint a jó ételek csak pár lépésre vannak.
2013. december 28.gyerekekkel járt itt
Ide betérni érdemes, ha arra jársz! Igazi Hajdúsági takaros kis csárda ,20 km-re fekszik az Ártándi román határátkelőtől, a 47-es főút mellett Szeged felé, hagyományos magyar ételekkel-ízvilággal, családias hangulattal! Szép környezettel! Nagy parkolóval, zöldövezettel-grillkerttel,játszótérrel! Légkondi is van! Családi rendezvényen vettem részt! Nagyon elégedett voltam!