Gityus

Gityus adatlapja

Regisztráció2013.10.09
Utoljára itt2023.09.29

2013. december 28.gyerekekkel járt itt
Ide betérni érdemes, ha arra jársz! Igazi Hajdúsági takaros kis csárda ,20 km-re fekszik az Ártándi román határátkelőtől, a 47-es főút mellett Szeged felé, hagyományos magyar ételekkel-ízvilággal, családias hangulattal! Szép környezettel! Nagy parkolóval, zöldövezettel-grillkerttel,játszótérrel! Légkondi is van!
2016. június 26., kollégákkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése megfelelő volt számomra,a belváros gyalog könnyen kevés sétával megközelíthető. A szoba kicsike ugyan, de nagyon tiszta. Lift van. Az internethasználat nem volt mindig megfelelő. A személyzet kedves, szolgálatkész volt. Csak reggelit kértem ugyan,de az étel választék számomra nem a várt kínálatot adta.
Kiváló 2013. október 9.a párjával járt itt
Én két nyereményéjszakát ,3 napot tölthettem el férjemmel ebben a csodás szállodában! A fogadtatás megfelelő volt,a szoba elég tágas, a fürdő tiszta. Minden az ígéretnek és várakozásnak megfelelő volt! A welness részleg csodás! A környezet és a víz mesés! A parkolás ingyenes! Az éttermi választék ,minőség kiváló!