Katalin Étterem Berettyóújfalu
4100 Berettyóújfalu, Királyhágó út 22.

Katalin Étterem Berettyóújfalu a térképen

Katalin Étterem Berettyóújfalu értékelése:

12. helyezett a 17 berettyóújfalui étterem közül
349. helyezett Észak Alföldön - 724 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, all inclusive, vendéglő
házias ételek ...
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Katalin Étterem Berettyóújfalu bemutatkozása

A Katalin Motel & Restaurant Berettyóújfalu belterületén a 42. sz. főút mentén található.
A E60 nemzetközi főközlekedési útról könnyen megközelíthető Katalin Motel csendes környezetben nyújt pihenési lehetőséget a fáradt utazóknak.

A ... Tovább >>

A Motel légkondicionált éttermében és kerti pavilonjában szolgáljuk ki a vendégeket a tájra jellemző ételekkel. Ötvenfős rendezvény (esküvő, ballagás, névnap) lebonyolítását vállaljuk.

Katalin Étterem Berettyóújfalu képei

Szállások Berettyóújfalu városában
Wellness csomagok Berettyóújfalu városában

Katalin Étterem Berettyóújfalu vélemények

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
A csíksomlyói búcsúbol hazafelé álltunk meg a föut mellett lévő étterembe,ahol már egyszer 4 éve jó benyomást szereztünk.A étteremben a személyzet nagyon kedves segítőkész,a hely családias.Az ételek kiválasztásánál segítséget kaptunk,a levesek és a főételek is nagyon frissek és finomak voltak.Köszönjük a vendéglátást

2013. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos étterem. Gyors udvarias kiszolgálás. Finom változatos ételek. Rendezett szép környezet. Mindenkinek tudom ajánlani. Családias hangulat a gyerekek is nagyon jól érezték magukat. Minden igényt kielégítő izharmónia az ételeknél. Tisztaság rend uralkodik. Bármely rendezvény megtartására alkalmas. Kedvező ár kategóriák . Házias ízek

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 17.
Nagyon kellemes hely,mi az osztálytalálkozonkat tartottuk itt. Minden tökéletesen sikerült,de ezt köszönhetjük a hely dolgozóinak is. Nagyon finom volt a vacsora,gyors kiszolgálás és nagyon flott kis személyzet dolgozik. Mindenki mosolyog,nagyon előzékenyek és kedvesek. A külső körlet nagyon szép,rendezett. A kinti fedett részen is kényelmesen lehet étkezni.

Legnépszerűbb csomagok Berettyóújfaluban és környékén
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 12.807 - 14.562,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2020.12.11. - 2021.12.20.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.29. - 2021.11.29.

Hotel Divinus Berettyóújfalu
Erdőspuszta Club Hotel Berettyóújfalu
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Berettyóújfalu
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)

Katalin Étterem BerettyóújfaluX