tomika

tomika adatlapja

Regisztráció2015.01.22
Utoljára itt2017.11.01

Kiváló 2015. február 1.gyerekekkel járt itt
Először tértünk be ebbe a vendéglőbe . Meglepetésünkre nagyon tetszetős ,családias környezet fogadott bennünket a megrendelt ételek nagyon ízlettek nekünk a kiszolgálás udvarias és gyors volt . Ajánljuk mindenkinek a finom választékos étlapot . A felső emeleten foglaltunk helyet és a szoba kinézete nagyon otthonos volt.
Kiváló 2015. december 8.gyerekekkel járt itt
Először jártunk ebben az étteremben. Nagyon szép,nagy, hangulatos hely. Kora délután jártunk ott,de még akkor is tele volt . A kiszolgálás gyors ,az ételek finomak. A pincérek udvariasak és barátságosak. Összesen 4-en voltunk és mindenki evett levest,főételt,salátát,desszertet és kétszer rendeltünk italt,de így is kifejezetten elfogadható volt az ára.
2016. február 5.gyerekekkel járt itt
Egy vasárnap délután tértünk be ebbe a vendéglőbe. Az étlap nagyon nagy és választékos így mindenki tudott magának választani valamit. A kiszolgálás kedves és udvarias volt ám az zavart hogy kicsit kicsi volt a hely. Az ételek finomak és háziasak voltak. Az ételek tálalása is igazán elnyerte a tetszésünket.