Étterem teszt 83.- átutazóban

Stop Vendéglő BerettyóújfaluStop Vendéglő Berettyóújfalu a térképen

2016. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 18.
Hétfő déltájban Gyula felé tartunk, a 47-es út megpróbáltatásai miatt megállunk ebédelni.
Idegen város, tehát ismét az Ittjartam.hu olvasóhoz fordulunk mit ajánlanak a városban. Ez alapján,, stoppolunk,,!
A tulaj zseniális stratégiai érzékkel a benzinkút mellé települt.
Az átutazó vándor a kocsijával együtt, saját magát is megeteti.
Étlapot gyorsan kapunk, a választék meglepően széles. Egy vidéki kisvárosban vagyunk. A leves az 5. Percben megérkezik, ennek ellenére kitűnő, bár sem Erős Pista sem paprika nem jár hozzá.
Újházi húsleves, de kitűnően elkészítve.
A főétel is gyorsan jön, a személyzet és a konyha is fürge, bár az előbbi inkább gépies.
A köret felejthető, a rúzs összeállt, a krumpli ehető. A hús viszont kitűnő, csak egy szelet, az adag csak közepes. A desszert Gundel palacsinta, nagyon finom a forró csokival.
A számla baráti, italokkal desszerttel csak 10.400 Ft. Étkezési idö :58 perc
Összegzés. : gyors konyha, fürge de jellegtelen személyzet, olcsó árakon jó minőség. Erre van kitalálva. Szindbád nem idojaras enni, de én minden esetben ha erre járok.
Minősités ;ajánlott
Értékelés : 8/10 pont
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Stop Vendéglő Berettyóújfalu - Külső képStop Vendéglő Berettyóújfalu - BelsőStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étlap/itallapStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étlap/itallapStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étel/italStop Vendéglő Berettyóújfalu - BelsőStop Vendéglő Berettyóújfalu - BelsőStop Vendéglő Berettyóújfalu - BelsőStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étel/italStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étel/italStop Vendéglő Berettyóújfalu - Étel/ital

Stop Vendéglő további értékelései

2017.11.04a párjával
Nem csak átutazóknak ajánlom ezt a helyet. Igazamat bizonyítja, hogy a helyiek sorra jöttek ebédelni. Mindenki megtalálja a kedvére való finomságot. A mennyiséggel sem volt gondunk. A raguleves után a tál nagyobb részét el kellett csomagoltatnunk. Másnap finom ebédünk volt. A csülök bőre ropogós,...
2016.10.05a párjával
Családias kedves, udvarias személyzet vár minden látogatót! Szinte már mindent rendeltünk az étlapról,és finomabbnál, finomabb ételek voltak!Ajánlom mindenkinek,hogy látogasson el az étterembe ha Berettyóújfaluban jár!
2016.08.17csoporttal
Erdélyi körútunkról hazafelé már máskor is ebben a vendéglőben ettünk valami meleg egytálételt. Most babgulyást rendelt meg csoportvezetőnk, előre, a 39 fős társaságnak. A hely szép, tiszta, tágas, kényelmes. Elég gyorsan megkaptuk a babgulyást, de a sűrű, piros-barna "főzeléket" bizony alaposan...
Diamond Panzió Hajdúszoboszló - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel