4100 Berettyóújfalu, Keresztesi út 1

Hátsó terem - max. 100 fő
Visa, EC/MC
Dreher Classic

Stop Vendéglő Berettyóújfalu bemutatkozása

Berettyóújfaluban a 42. számú főút mentén található a "STOP VENDÉGLŐ". A különleges múltú, tájjellegű vendéglő a pusztai hangulatot idéző, házias ízekkel, magyaros és nemzetközi ételkülönlegességekkel várja kedves Vendégeit.
Családi, baráti ... Tovább >>
Családi, baráti összejövetelek, esküvők, osztálytalálkozók stb. lebonyolítását vállaljuk! Teljesen különálló hátsó kerthelyiségünkben vállaljuk kemencében sült ételek elkészítését is! Biztonságos, jó parkolási lehetőség!

Stop Vendéglő Berettyóújfalu képei

Stop Vendéglő Berettyóújfalu vélemények

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
Nem csak átutazóknak ajánlom ezt a helyet. Igazamat bizonyítja, hogy a helyiek sorra jöttek ebédelni. Mindenki megtalálja a kedvére való finomságot. A mennyiséggel sem volt gondunk. A raguleves után a tál nagyobb részét el kellett csomagoltatnunk. Másnap finom ebédünk volt. A csülök bőre ropogós, a húsa finom puhára sült volt.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Családias kedves, udvarias személyzet vár minden látogatót! Szinte már mindent rendeltünk az étlapról,és finomabbnál, finomabb ételek voltak!Ajánlom mindenkinek,hogy látogasson el az étterembe ha Berettyóújfaluban jár!
Debrecen

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Hétfő déltájban Gyula felé tartunk, a 47-es út megpróbáltatásai miatt megállunk ebédelni. Idegen város, tehát ismét az Ittjartam. hu olvasóhoz fordulunk mit ajánlanak a városban. Ez alapján,, stoppolunk,,! A tulaj zseniális stratégiai érzékkel a benzinkút mellé települt. Az átutazó vándor a kocsijával együtt, saját magát is megeteti.

Rózsa TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Erdélyi körútunkról hazafelé már máskor is ebben a vendéglőben ettünk valami meleg egytálételt. Most babgulyást rendelt meg csoportvezetőnk, előre, a 39 fős társaságnak. A hely szép, tiszta, tágas, kényelmes. Elég gyorsan megkaptuk a babgulyást, de a sűrű, piros-barna "főzeléket" bizony alaposan elsózták, vagy nem számították bele a füstölt húsban(csülökben) meglévő sót.

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 9.
A héten két alkalommal ebédeltünk a vendéglőben.
Erdélybe menet és jövet.
Csak dicsérni és ajánlani tudom a helyet Berettyóújfalun áthaladó embereknek!
Az ételek most is mindkét alkalommal nagyon bőségesek és ízletesek voltak.
A felszolgáló "fiúk" kedvesek, udvariasak.
Ha még arra visz az utunk mi biztosan betérünk újra.

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
Kora délutáni órában érkeztünk a vendéglőbe. Kellemes idő lévén a szabadban foglaltunk helyet. Az ebéd idő már lefutott, így nem volt tumultus. Örömünkre, még menüvel is tudtak szolgálni
Az étel ízletes és pont megfelelő hőfokú volt. A kiszolgálás is gyors és kedves. Itt az árak sem rúgnak az egekbe. Aránylag kevés pénzből jóllakottan távoztunk.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nonstop nyitva tartó népszerű csárda Berettyóújfaluban a város legfontosabb kereszteződésében. Az atmoszféra szeretnivaló, rusztikus, a kiszolgálás rutinos, kissé személytelen, az árak barátságosak, néhol zavar ejtően kedvezőek, az adagok nagyok, a választék széles, túlságosan is, a konyha pedig fősodratú, meglepetéseket nem okoz sem pozitív, sem negatív irányban.

Legnépszerűbb csomagok Berettyóújfaluban és környékén
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Nagyerdő
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.09. - 2021.03.31.
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Sárga Muskátli Apartman
8 nap/7 éjszaka 4.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.01.05. - 2020.12.31.
Hotel Korona Hajdúszoboszló
5 nap/4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.02. - 2021.04.30.
Margit Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 53.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.08.13. - 2021.12.31.
Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Berettyóújfalu környékén
Hotel Divinus Berettyóújfalu
Erdőspuszta Club Hotel Berettyóújfalu
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Berettyóújfalu
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)

Stop Vendéglő BerettyóújfaluX