Átlagos falusi kocsma

Randevú Presszó BesenyőtelekRandevú Presszó Besenyőtelek a térképen

Átlagos 2016. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. április 11.
A Randevú presszóba Eger felé menet ültünk be, mivel elérkezettnek láttuk az időt, hogy igyunk valamit. Nem könnyű itt valami érdekeset rendelni, az itallapon csupa kommersz tétel, legyen szó sörről, borról vagy töményről. A Bolyhos pálinkaház ágyas birspálinkája jelentett volna némi felüdülést, de ezt csak utólag vettem észre, amikor megnéztem a lefotózott itallapot.
Ott helyben rosét ittam, le is fotóztam az üveget, nem hallottam még a Pince kft-ről őszintén kiváncsi lennék ennek a bornak a történetére. Egyébként meg lehetett inni. Egyik társam kávét ivott, a többiek rendelésére nem emlékszem. A kávé nem volt rossz, de jónak sem mondanám. Egyszerű, jó ár/érték arányú hely ez, megfelelt a célnak.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Randevú Presszó Besenyőtelek - Külső képRandevú Presszó Besenyőtelek - EgyébRandevú Presszó Besenyőtelek - EgyébRandevú Presszó Besenyőtelek - BelsőRandevú Presszó Besenyőtelek - Étel/italRandevú Presszó Besenyőtelek - BelsőRandevú Presszó Besenyőtelek - EgyébRandevú Presszó Besenyőtelek - Külső kép
Boglárka Panzió-Étterem Mezőkövesd - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.