Korrekt fősodratú cukrászda

Andrész Cukrászda Biatorbágy

2018. novemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. november 24.
Az Andrész cukrászdába a minap jutottunk el, amikor a Nightwish koncert adott apropót arra, hogy a Fővárost célbavegyük.
A kiszolgálás kedves, a beltér rendezett, a sütemények zömmel fősodratúak.
Fiam egy somlói galuskát rendelt, magam is megkóstoltam, nem volt kiugró, két erénye volt, az egyik a tisztes minőségű tejszínhab, a másik, hogy szaftos volt. A csokimártás viszont gyengécskének bizonyult.
A másik desszertünk egy joghurttorta volt, ez jobban ízlett. A kettő együtt 1300 ftba került.
Tisztes négy pont.
Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
Ár / érték arány:Átlagos
Tisztaság:Kiváló
Fényképek (9)
Andrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Belső

Andrész Cukrászda további értékelései

2021.04.06egyedül
Kiváló
1996 óta ismerem őket,azóta tudom,hogy létezik a tökéletes dobostorta. A tulajdonosokat is szeretem.Kedvesek.
2020.08.30barátokkal
Kiváló
Látom, hogy Zigzag kollegina is emelt az Andrész pontozásán, ami nem véletlen. Nem beszéltünk össze. A helyzet az, hogy a cukrászda emelte a süteményeinek és fagylaltjainak a színvonalát, ami kifejezetten örömteli. Itt fagylaltot nem kóstoltam, azt néhány napja a bulinegyedben nyitott...
2020.06.23gyerekekkel
Kiváló
Az Alcsúti Arborétumból hazafelé tartva itt álltunk meg egy rövid pihenőre, kávézással, sütivel, fagyival összekötve. A település központjában, közvetlenül a főút mellett található népszerű cukrászda előtt elég sok autó parkolt, de sikerült találni egy szabad helyet. A bejárat mellé adagolós...