A sütikről kereken

Andrész Cukrászda Biatorbágy

Kiváló 2020. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. június 23.
Az Alcsúti Arborétumból hazafelé tartva itt álltunk meg egy rövid pihenőre, kávézással, sütivel, fagyival összekötve. A település központjában, közvetlenül a főút mellett található népszerű cukrászda előtt elég sok autó parkolt, de sikerült találni egy szabad helyet. A bejárat mellé adagolós kézfertőtlenítő volt kihelyezve, maszkot nem kellett a vendégeknek viselni.
Citromtorta fagylaltot választottam kehelybe, valamint a vonzó kinézetű, modern vonalvezetésű, kerek tortácska sütik közül helyen kóstoltunk 2 félét: étcsokisat és Fekete-erdőt. A sütik darabára 950-1050 Ft között alakul, nem olcsó, az biztos. De finomak, frissek, jó minőségűek, összességében prémium kategóriásak voltak. Mi, felnőttek ittunk 1-1 kávét is, amely mellé tejhabot és 1-1 kis pohár vizet kaptunk. 2 kávé, 2 süti, 1 gombóc fagyi 4300 Ft-ba került. A sütik mellé nem volt víz, pedig elkelt volna, elég tömények ezek a darabok. Megelégedésünk jeleként elvitelre is vásároltunk még további 3 sütit: karamellás batyut, fehércsokis-maracujás tortát és Andrész tortát, amelyben a csokis töltelék mellett marcipán van. Hagyományos sütikből alig akadt (3 féle krémes, kimért aprósütik, Moszkauer), a korábbi, 2 évvel ezelőtti látogatáshoz képest egyértelműen a kézműves sütemények felé mozdultak el, árusítanak cukormentes fajtát is, igaz, csak egyfélét láttam a pultban.
A mosdó tiszta, kulturált.
A fedett terasz nagyon hangulatos, szépen berendezett, vintage hangulatú.
Bankkártyával is lehet fizetni.
Összességében átlag feletti élmény, és meggyőzőbb volt, mint első alkalommal. Megadom az 5 pontot.
Ételek / Italok:Kiváló
Kiszolgálás:Kiváló
Hangulat:Kiváló
Tisztaság:Kiváló
Fényképek (26)
Andrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - BelsőAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Mosdó / FürdőszobaAndrész Cukrászda Biatorbágy - Mosdó / FürdőszobaAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső kép

Andrész Cukrászda további értékelései

2021.04.06egyedül
Kiváló
1996 óta ismerem őket,azóta tudom,hogy létezik a tökéletes dobostorta. A tulajdonosokat is szeretem.Kedvesek.
2020.08.30barátokkal
Kiváló
Látom, hogy Zigzag kollegina is emelt az Andrész pontozásán, ami nem véletlen. Nem beszéltünk össze. A helyzet az, hogy a cukrászda emelte a süteményeinek és fagylaltjainak a színvonalát, ami kifejezetten örömteli. Itt fagylaltot nem kóstoltam, azt néhány napja a bulinegyedben nyitott...
2018.11.24gyerekekkel
Az Andrész cukrászdába a minap jutottunk el, amikor a Nightwish koncert adott apropót arra, hogy a Fővárost célbavegyük. A kiszolgálás kedves, a beltér rendezett, a sütemények zömmel fősodratúak. Fiam egy somlói galuskát rendelt, magam is megkóstoltam, nem volt kiugró, két erénye volt, az...