Szép ívű fejlődés

Andrész Cukrászda Biatorbágy

Kiváló 2020. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 30.
Látom, hogy Zigzag kollegina is emelt az Andrész pontozásán, ami nem véletlen. Nem beszéltünk össze.
A helyzet az, hogy a cukrászda emelte a süteményeinek és fagylaltjainak a színvonalát, ami kifejezetten örömteli.
Itt fagylaltot nem kóstoltam, azt néhány napja a bulinegyedben nyitott Andrész-egységben teszteltem. Kértem viszont egy átértelmezett Fekete erdő tortát, nem volt átütő, de azért a 4 pontos szintet meghaladta. Társam egy krémesre voksolt, ami meglepően jó volt. Nem vagyok nagy krémes rajongó, de ez a tartózkodás alighanem annak köszönhető, hogy nem olyan krémeseket készítenek a legtöbb helyen, mint itt.
Tartanak frissen préselt narancslevet is, aminek örvendtünk, kértünk is egyet-egyet, én szódával felspriccelve, társam csak úgy „simán”.
Tisztes 4,5 pont volt ez az élmény, amit felefele kerekítek.
Ételek / Italok:Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:
Tisztaság:Kiváló
Fényképek (9)
Andrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Külső képAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Étel/italAndrész Cukrászda Biatorbágy - Belső

Andrész Cukrászda további értékelései

2021.04.06egyedül
Kiváló
1996 óta ismerem őket,azóta tudom,hogy létezik a tökéletes dobostorta. A tulajdonosokat is szeretem.Kedvesek.
2020.06.23gyerekekkel
Kiváló
Az Alcsúti Arborétumból hazafelé tartva itt álltunk meg egy rövid pihenőre, kávézással, sütivel, fagyival összekötve. A település központjában, közvetlenül a főút mellett található népszerű cukrászda előtt elég sok autó parkolt, de sikerült találni egy szabad helyet. A bejárat mellé adagolós...
2018.11.24gyerekekkel
Az Andrész cukrászdába a minap jutottunk el, amikor a Nightwish koncert adott apropót arra, hogy a Fővárost célbavegyük. A kiszolgálás kedves, a beltér rendezett, a sütemények zömmel fősodratúak. Fiam egy somlói galuskát rendelt, magam is megkóstoltam, nem volt kiugró, két erénye volt, az...