Bodrogi Duplalecsó Biatorbágy

Hotel Abacus Herceghalom

Bodrogi Duplalecsó Biatorbágy vélemények

2055
2021. szeptember 28.egyedül járt itt
Nem volt nyitva az az étterem, ahová mentem volna Budaörsön, vágtam egy grimaszt Budaörsnek, és kiruccantam nyugat felé az egyesen. Nem sokáig persze, csak addig amíg valami ehetőt nem találok. Ez kb. idáig, az Outlet-kupac üzletekig tartott, itt reméltem, hogy csak akad valami ennivaló is, nem csak márkás dömpingtermék.
Bodrogi Duplalecsó Biatorbágy - Külső képBodrogi Duplalecsó Biatorbágy - BelsőBodrogi Duplalecsó Biatorbágy - BelsőBodrogi Duplalecsó Biatorbágy - EgyébBodrogi Duplalecsó Biatorbágy - BelsőBodrogi Duplalecsó Biatorbágy - Étel/italBodrogi Duplalecsó Biatorbágy - Belső
Kiváló 2021. július 2.családjával járt itt
Bodrogi a nagy színész és vadász saját receptjei szerint készült ételekre nagyon kiváncsiak voltunk. Inárcson levő szállodájukban már volt szerencsénk a remek ételeket megkóstolni. A csalódás oka az volt, hogy délután érkeztünk és alig volt választék. A turógombőc nagyon finom és nagy adag volt.
Bodrogi Duplalecsó Biatorbágy - Étlap/itallapBodrogi Duplalecsó Biatorbágy - Külső képBodrogi Duplalecsó Biatorbágy - Külső képBodrogi Duplalecsó Biatorbágy - Étel/ital