La Veneta Biatorbágy

2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

La Veneta Biatorbágy vélemények

Kiváló 2023. augusztus 5.családjával járt itt
A La Veneta cukrászdába és fagylaltozóba több ízben is betértem, eddig mindig a fagylaltok kedvéért. Legutóbb jómagam gyümölcsfagylaltot kértem, ha jól emlékszem, epret, társam vaníliát. A pultban bizalomgerjesztő, jobbacska sütik sorakoznak, nem az a tipikus újhullámos, de azért kóstolásra csábító. Legközelebb talán megkóstolom valamelyiket.
4,5 pont felfele kerekítve.
La Veneta Biatorbágy - EgyébLa Veneta Biatorbágy - EgyébLa Veneta Biatorbágy - EgyébLa Veneta Biatorbágy - EgyébLa Veneta Biatorbágy - Egyéb
Kiváló 2023. április 8., csoporttal járt itt
A La Veneta olasz cukrászda, kávézó és fagyizó továbbra is egy nagyon kedves, színvonalas kis hely, ahová mindig érdemes betérni. A középkorú páros, az olasz cukrász és magyar felesége továbbra is szívélyesen, töretlen lelkesedéssel fogadják a betérőket. Szíves kínálásuknak nehéz ellenállni, bár én őszintén szólva nem is akartam.
La Veneta Biatorbágy - EgyébLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - BelsőLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Külső képLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Külső képLa Veneta Biatorbágy - EgyébLa Veneta Biatorbágy - Külső képLa Veneta Biatorbágy - Étlap/itallapLa Veneta Biatorbágy - BelsőLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Étel/italLa Veneta Biatorbágy - Mosdó
Kiváló 2020. szeptember 11.egyedül járt itt
Biatorbágyon a főút mellett található a kastély előtti körforgalomnál, de mégis alig észrevehetően megbújik, így a településen áthaladva korábban még nem tűnt fel a létezése. Egy kitűnő olasz cukrászda és kávézó a La Veneta, fantasztikus kiszolgálással, vendégszeretettel.