Hosszú hétvége

Lebuj Pincefogadó étterme BodrogkeresztúrLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr a térképen

2018. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2018. május 2.
A hosszú hétvége alkalmával ellátogattunk Tokajba, majd a városban történt barangolást követően úgy döntöttünk itt ebédelünk. Délután kettő magasságában értünk oda, az étterem dugig volt, így várnunk kellett, de nem sokat. A rendelés leadását követően viszont már elég sokat kellett várjunk, ami feltételezhetően a nagy vendégtömegnek volt köszönhető. Az ételek finomak voltak és adagban is pont el voltak találva. Három évvel ezelőtti ottlétünk alkalmával sajnos az ételek eléggé íztelenek voltak. Az erdei-gombás vörösboros szarvaspörkölt tökéletes volt, nem volt kemény, rágós, sajnos rendelésnél elfelejtettem megemlíteni, hogy galuskával kérem. Így a másik választható körettel burgonyakrokettel kaptam ami szintén jól sikerült, habár 3-4 darabbal lehetett volna több, hogy a szaftot teljesen fel lehessen itatni.
Összességében pozitív véleménnyel távoztunk a helyről, ha újra arra járunk és lesz időnk ismét betérünk.
Hangulat:Kiváló

Lebuj Pincefogadó étterme további értékelései

2023.11.03barátokkal
Negyedmagammal tértem be tegnap este egy kellemes vacsora reményében. Minden volt, csak az nem. Pulton könyöklő primitív személyzet, akik a vendégeket kibeszélik, bámulják, ehetetlenre elsózott leves, nyers palacsinta, elégtelen vendégkommunikáció. Senkinek nem ajánlom.
2023.10.24családjával
Okt.23-án voltam többedmagammal,de már a kiszolgálás is hagyott kívánnivalót maga után.Én grillezett csülköt rendeltem hagymával hasáb burgonyával, és kaptam egy hagyma nélküli főtt félig megégett zsirplacsnit,csak a hasáb volt ehető,mikor jeleztem hogy ezt nem tudom megenni,gond nélkül...
2023.10.23családjával
Sajnos ma tértünk be, olyan is volt a számlán amit nem is rendeltünk!!!nem ajánlom, remélem nem esik bele senki ebbe a hibába!
gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak félpanziós ellátással
2026.01.31-ig