Bodrogkeresztúr

Bodrogkeresztúr
BodrogkeresztúrBodrogkeresztúr
BodrogkeresztúrBodrogkeresztúr

Bodrogkeresztúr bemutatása

Bodrogkeresztúr a Bodrog folyó jobb partján, a Zempléni hegységnek az Alföldre peremlépcsőkkel leereszkedő déli részén fekszik. A községtől mintegy hét kilométerre, délkeleti irányban emelkedik a közismert tokaji Nagy-Hegy, északkeletre pedig a Tokaj-Bodrogzug Tájvédelmi Körzet terül el a Bodrog és a Tisza közötti mocsaras síkságon.

Evés, ivás Bodrogkeresztúron (4)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Bodrogkeresztúr és környéke legfrissebb értékelései

2023.11.03barátokkal
Negyedmagammal tértem be tegnap este egy kellemes vacsora reményében. Minden volt, csak az nem. Pulton könyöklő primitív személyzet, akik a vendégeket kibeszélik, bámulják, ehetetlenre elsózott leves, nyers palacsinta, elégtelen vendégkommunikáció. Senkinek nem ajánlom.
2023.10.24családjával
Okt.23-án voltam többedmagammal,de már a kiszolgálás is hagyott kívánnivalót maga után.Én grillezett csülköt rendeltem hagymával hasáb burgonyával, és kaptam egy hagyma nélküli főtt félig megégett zsirplacsnit,csak a hasáb volt ehető,mikor jeleztem hogy ezt nem tudom megenni,gond nélkül...
2023.10.23családjával
Sajnos ma tértünk be, olyan is volt a számlán amit nem is rendeltünk!!!nem ajánlom, remélem nem esik bele senki ebbe a hibába!

Bodrogkeresztúri szállások (2)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Bodrogkeresztúr és környéke kedvelt szállásai

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak félpanziós ellátással
03.01-01.31.
gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
Hotel Kamilla Balmazújváros - Tavaszi Basic Kamilla hétközben - 15% kedvezménnyel
Tavaszi Basic Kamilla hétközben - 15% kedvezménnyel
Aurora Hotel Miskolctapolca

Bodrogkeresztúri látnivalók (4)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Bodrogkeresztúr és környékén

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - SóstóHunguest Hotel Sóstó, Nyíregyháza - SóstóCsomagok már 27.500 Ft/fő/éj ártól
40 értékelés
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel MiskolctapolcaCalimbra Konferencia & Wellness Hotel, MiskolctapolcaCsomagok már 21.437 Ft/fő/éj ártól
210 értékelés
Aurora Hotel MiskolctapolcaAurora Hotel, MiskolctapolcaCsomagok már 18.300 Ft/fő/éj ártól
49 értékelés
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments NagyhutaKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments, NagyhutaCsomagok már 12.304 Ft/fő/éj ártól
65 értékelés