3916 Bodrogkeresztúr, Lebuj-kanyar

Wellness csomagok Bodrogkeresztúr városában

Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr vélemények

cserebogár TOP fotófeltöltő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 28.
Barátoktól hallottunk az étteremről, nem a legjobbakat, de mi csak a saját tapasztalat alapján szoktunk dönteni, véleményt mondani. Késői ebédre tértünk le az út szélén lévő "Lebújba"
Kevesen voltak, a fogadtatás kedves volt, a vendégszeretetről árulkodott. Kint a kerthelyiségben foglaltunk helyet. Nekem nem volt kérdéses, hogy, ha van halászlé akkor azt eszem.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Nagyon szeretünk itt enni. Csodás hely, bő választék, kedves, udvarias kiszolgálás! Ajánlom ezt a helyet!

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két napig voltunk Tokajban, telefonon nem tudtak helyett biztosítani. Második nap délben nagy kegyesen a belső helységben leülhettünk. Süllőt szerettünk volna enni, a pincér lebeszélt, várni kell 50 percet. Mást választottunk, hosszú várakozás után, 1ó 20perc, felszolgáltak egy hideg kicsi, rossz ízű nem frissen sütött pontyot roston, a hagymás rostélyoson nagyra vágott tocsogós hagyma, főtt ízű hússal.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. július 3-án jártunk ott. A képgalériában valóban szépek a belsö terek. Arról nem volt tapasztalatom. Viszont a "harcsapaprikás" egy üzemi kifözdének is szégyene lenne. Meglehet, hogy harcsa húsdarabkák voltak a sürü rózsaszín rántásos lében, amiben felismerhetetlenné váltak. Valóban rettenetes volt, így a hal ízét sem lehetett érezni. Az ún.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A hosszú hétvége alkalmával ellátogattunk Tokajba, majd a városban történt barangolást követően úgy döntöttünk itt ebédelünk. Délután kettő magasságában értünk oda, az étterem dugig volt, így várnunk kellett, de nem sokat. A rendelés leadását követően viszont már elég sokat kellett várjunk, ami feltételezhetően a nagy vendégtömegnek volt köszönhető.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
November 11. -én kora délután tértünk be az étterembe. az étterem tele volt, de a pincér nagyon kedvesen ajánlotta a téliesített kerthelyiséget. Az étlappal együtt külön "ideiglenes" étlapot is hozott, és ajánlotta a libaételeket. Ennek nagyon megörültünk, mivel épp egy temetésről tartottunk hazafelé, és ez miatt nem tudtunk elmenni a tervezett Márton napi libaprogramra.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14.
Egy pénteki napon érkeztünk, előzetes asztalfoglalással. A Lebuj-kanyarnál található, ahol rengetegszer elmentünk már, de eddig nem tűnt fel az étterem. Az elhelyezkedése alapján nekünk se nem Tokajhoz, se nem Bodrogkeresztúrhoz nem tartozik. A parkolója elég nagy, így nem volt gond a parkolással. Előzetes asztalfoglalás révén azonnal helyet tudtunk foglalni.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Dereszla Pincében javasolták a Lebuj Fogadót, mondván, ott finom az étel, akiknek eddig ajánlották, még nem jöttek vissza panaszkodni. Nem volt már ebédidő, de még vacsora sem, ennek ellenére szinte minden asztal foglalt volt érkezésünkkor. Gyönyörű környék, szemben az út másik oldalán a Bodrog álomszép partja, a vízbe benyúló fákkal.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17.
Az egyik internetes oldal szerint a lebuj rossz hírű kis kocsmát jelent. Habár évekkel ezelőtt szerettünk ide járni, mára már inkább más éttermet választunk. Halászlevet választottam, ami nagyon ízlett nekem. Az ételek kifejezetten ízletesek, azokról nincs negatív tapasztalatom. A mosdó kellemetlen illatú, az ásványvíz helyett nagy valószínűséggel csapvízet kaptunk.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy szombati napon jártunk az étteremben egy márciusi kora tavaszi estén. Mivel számítottunk rá, hogy nagy lesz a forgalom, a tervezett vacsoránk előtt órákkal próbáltuk telefonon elérni az éttermet, hogy foglaljunk asztalt, azonban érdekes módon a megadott számon senki sem jelentkezett be.

Legnépszerűbb csomagok Bodrogkeresztúron és környékén
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
2021.06.04. - 2021.09.12.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással
2021.02.08. - 2021.12.20.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.564,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.11.21.
Hajdúnánás
2021.05.07. - 2022.05.07.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 26.231,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
Akár 1 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2021.06.30.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
2021.05.07. - 2022.05.07.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.12.31.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 20.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszótér használattal, 1 órás kerékpárkölcsönzéssel és bowlingozással, horgászjeggyel, csónakázással
2021.03.15. - 2021.06.11.
Kamilla Hotel
Balmazújváros
3 nap/2 éjszaka 14.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellnessrészleg használattal, parkolással
2021.05.01. - 2021.06.30.

Szállodák Bodrogkeresztúr környékén
Kikelet Club Hotel Bodrogkeresztúr
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Bodrogkeresztúr
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Tavaszi ébredés - kastélyban (min. 2 éj)
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)

Lebuj Pincefogadó étterme BodrogkeresztúrX