3916 Bodrogkeresztúr, Lebuj-kanyar

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 28.
Barátoktól hallottunk az étteremről, nem a legjobbakat, de mi csak a saját tapasztalat alapján szoktunk dönteni, véleményt mondani. Késői ebédre tértünk le az út szélén lévő "Lebújba"
Kevesen voltak, a fogadtatás kedves volt, a vendégszeretetről árulkodott. Kint a kerthelyiségben foglaltunk helyet. Nekem nem volt kérdéses, hogy, ha van halászlé akkor azt eszem.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Nagyon szeretünk itt enni. Csodás hely, bő választék, kedves, udvarias kiszolgálás! Ajánlom ezt a helyet!

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két napig voltunk Tokajban, telefonon nem tudtak helyett biztosítani. Második nap délben nagy kegyesen a belső helységben leülhettünk. Süllőt szerettünk volna enni, a pincér lebeszélt, várni kell 50 percet. Mást választottunk, hosszú várakozás után, 1ó 20perc, felszolgáltak egy hideg kicsi, rossz ízű nem frissen sütött pontyot roston, a hagymás rostélyoson nagyra vágott tocsogós hagyma, főtt ízű hússal.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. július 3-án jártunk ott. A képgalériában valóban szépek a belsö terek. Arról nem volt tapasztalatom. Viszont a "harcsapaprikás" egy üzemi kifözdének is szégyene lenne. Meglehet, hogy harcsa húsdarabkák voltak a sürü rózsaszín rántásos lében, amiben felismerhetetlenné váltak. Valóban rettenetes volt, így a hal ízét sem lehetett érezni. Az ún.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A hosszú hétvége alkalmával ellátogattunk Tokajba, majd a városban történt barangolást követően úgy döntöttünk itt ebédelünk. Délután kettő magasságában értünk oda, az étterem dugig volt, így várnunk kellett, de nem sokat. A rendelés leadását követően viszont már elég sokat kellett várjunk, ami feltételezhetően a nagy vendégtömegnek volt köszönhető.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
November 11. -én kora délután tértünk be az étterembe. az étterem tele volt, de a pincér nagyon kedvesen ajánlotta a téliesített kerthelyiséget. Az étlappal együtt külön "ideiglenes" étlapot is hozott, és ajánlotta a libaételeket. Ennek nagyon megörültünk, mivel épp egy temetésről tartottunk hazafelé, és ez miatt nem tudtunk elmenni a tervezett Márton napi libaprogramra.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14.
Egy pénteki napon érkeztünk, előzetes asztalfoglalással. A Lebuj-kanyarnál található, ahol rengetegszer elmentünk már, de eddig nem tűnt fel az étterem. Az elhelyezkedése alapján nekünk se nem Tokajhoz, se nem Bodrogkeresztúrhoz nem tartozik. A parkolója elég nagy, így nem volt gond a parkolással. Előzetes asztalfoglalás révén azonnal helyet tudtunk foglalni.
Cegléd
Gyöngyös

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Dereszla Pincében javasolták a Lebuj Fogadót, mondván, ott finom az étel, akiknek eddig ajánlották, még nem jöttek vissza panaszkodni. Nem volt már ebédidő, de még vacsora sem, ennek ellenére szinte minden asztal foglalt volt érkezésünkkor. Gyönyörű környék, szemben az út másik oldalán a Bodrog álomszép partja, a vízbe benyúló fákkal.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17.
Az egyik internetes oldal szerint a lebuj rossz hírű kis kocsmát jelent. Habár évekkel ezelőtt szerettünk ide járni, mára már inkább más éttermet választunk. Halászlevet választottam, ami nagyon ízlett nekem. Az ételek kifejezetten ízletesek, azokról nincs negatív tapasztalatom. A mosdó kellemetlen illatú, az ásványvíz helyett nagy valószínűséggel csapvízet kaptunk.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy szombati napon jártunk az étteremben egy márciusi kora tavaszi estén. Mivel számítottunk rá, hogy nagy lesz a forgalom, a tervezett vacsoránk előtt órákkal próbáltuk telefonon elérni az éttermet, hogy foglaljunk asztalt, azonban érdekes módon a megadott számon senki sem jelentkezett be.

Legnépszerűbb csomagok Bodrogkeresztúron és környékén
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.06. - 2021.08.06.
Hotel Medián
Hajdúnánás
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ajándék fürdőbelépőjeggyel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 16.093 - 35.651,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Állatpark és Élményfürdő belépővel
2020.05.26. - 2020.12.20.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.20.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.06. - 2021.08.06.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kedvezménnyel, szauna szeánsszal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.30.
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 11.775 - 15.981,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.08.31. - 2023.07.03.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.28.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 16.225 Ft/fő/éj ártól; teljes ellátással, pénteken borkóstolóval egybekötött vacsorával, élményszüreti programokkal, ajándék Tokaji musttal, túrázási és sportolási lehetősséggel, wellness használattal
2020.09.11. - 2020.11.01.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
2019.03.13. - 2020.12.23.
Braun Vendégház
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.25. - 2021.08.06.

Szállodák Bodrogkeresztúr környékén
Kikelet Club Hotel Bodrogkeresztúr
Augusztus 20. - kastélyban (min. 4 éj)
Augusztus 20. ünnepe (min. 2 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)

Lebuj Pincefogadó étterme BodrogkeresztúrX