Rajna Apartman Bogács
3412 Bogács, Zöldváralja út 8.

Rajna Apartman Bogács a térképen

Rajna Apartman Bogács értékelése:

4. helyezett az 54 bogácsi szállás közül

Szobafoglalás napi árakon

Rajna Apartman Bogács bemutatkozása

Eger mellett, festői környezetben várja vendégeit a Rajna Apartman. A ház 8 önálló és jól felszerelt, önellátásra alkalmas lakrésszel rendelkezik. A szállás az üdülőövezet közepén, az országos hírű gyógyvízre épült strandtól mindössze pár percre található. 2500 négyzetméteres, parkosított udvar veszi körül, melynek zöld gyepén filagória szolgálja a nyugodt pihenést. A vendégek a kertben grillpartit is rendezhetnek, amelynek jó hangulatát helyi borokkal is megalapozhatják. A Hoór-völgye horgásztó közelsége tovább színesíti a környék programlehetőségeinek széles palettáját.

Rajna Apartman Bogács képei

Rajna Apartman Bogács vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
A szállás nyogodt, csendes helyen található, pont amire az ember egy hétvégi kikapcsolódás alkalmával vágyik. A szállás minden szempontból szolgálta a kényelmünket. Tiszta, rendezett udvarral, és ugyancsak ilyen belső elrendezéssel zavartalan kikapcsolódást tett lehetővé számunkra. A konyhai felszerelés megfelelő volt, egy-egy finom reggeli vagy vacsora elfogyasztására.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 15.
Sajnos elég hideg időt fogtunk ki, de a ház nagyon kellemes meleg volt.
A fürdő sajnos csak nyáron élvezhető a szabadtéri medencék miatt, ezért kirándultunk Cserépváraljára a romantikus Subalyuk ősember barlanghoz.
Csodás látvány a szurdok sziklái és komoly próbatétel felmászni a barlanghoz. Nagyon jól éreztük magunkat, még visszatérünk.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 7.
5 napos nyaralást terveztünk a férjemmel, de annyira jól éreztük magunka t, így hosszabbítottunk. A tulajdonos hölgy és a személyzet nagyon rugalmasak voltak és biztosították a + 2 napot. Kerékpárt béreltünk és délelőttönként bejártuk a környező településeket. Gyönyörű helyek :). A szoba kényelmes, tiszta praktikus. A kert csodálatos.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 4.
A szüleimmel és a testvéremmel töltöttünk el 4 napot az apartmanban. Nem sokat jártam még erre, de amikor megláttam a házat azonnal tudtam, hogy ez remek hely lesz. És így is lett. Több külön álló én csak úgy nevezem, hogy kisebb lakásokkal rendelkezik ahol egy 4 tagú család kényelmesen pihenhet. A szobák megfelelő nagyságúak voltak és a nyári időszakban hűvösek.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 18.
Nagyon jol éreztük magunkat, kellemes napokat töltöttünk együtt a családdal gyönyörü környezetben, sok fürdéssel, rövidebb sétákkal, kirándulásokkal. Finom kajákat ettünk a közeli étteremben, nagyon szép volt a szálláshely kertje és udvara, gyönyörüen gondozott + játszási, hintázási lehetöség, és egyéb szolgáltatás a kicsiknek.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 7.
Ősszel voltunk először és az idén május elsején is itt töltöttünk 4 napot. A szállás tiszta, kényelmes, kellemes környezetben található. Szép,rendezett kertje van halastóval! A lakhely felszerelése minden igényt kielégít. A svédasztalos reggeli minősége elsőosztályú. A házigazda Borika kedves, figyelmes,barátságos.
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 4.
Minden tokeletes volt, egy csodalatos kornyezetben igenyes lakas, nagyon kellemes kenyelmes berendezes, az etelek fantasztikusak, es nagy a valasztek, bosegesen jol lehet lakni. Igazabol minden tokeletes , otcsillagos minositest erdemel. Egy kisse faztunk estenkent, es hajnalban foleg, ugyhogy a futest kisse tobbszor kellett volna bekapcsolni, de ezt nem olyan nagy hibanak tartom, hogy pontlevonas jarna erte.

Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.900 - 29.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Margaréta Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, borbemutatóval, korlátlan sör, bor és ásványvíz fogyasztással
Érvényes: 2020.12.01-ig
Old House
Bogács
Akár 1 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Flóra
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.965 - 20.526,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.12.23-ig
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.22.

Szállodák Bogács környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Téli szünet (min. 2 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

BogácsX