gerofi.barby

gerofi.barby adatlapja

Regisztráció2016.05.18
Utoljára itt2017.04.01

Kiváló 2016. május 18.családjával járt itt
Minden hónapban, ha tehetem családommal ellátogatok az étterembe. Legtöbbször születésnapokkor, névnapokkor és családi összejövetelekkor szoktuk meglátogatni ez a gyönyörű helyet. A kiszolgálás az első perctől kezdve megfogott minket. Többszöri látogatás után, már szinte otthon éreztük magunkat, hiszen nagyon kedves emberek dolgoznak itt.
Kiváló 2016. július 4.családjával járt itt
A szüleimmel és a testvéremmel töltöttünk el 4 napot az apartmanban. Nem sokat jártam még erre, de amikor megláttam a házat azonnal tudtam, hogy ez remek hely lesz. És így is lett. Több külön álló én csak úgy nevezem, hogy kisebb lakásokkal rendelkezik ahol egy 4 tagú család kényelmesen pihenhet.
Kiváló 2017. április 1.a párjával járt itt
Február elején voltznk itt a párommal 3 nap 2 éjszakát és egyszerűen fantasztikusan éreztük magunkat! Az első meglepetés az első nap ért minket amikor a wellness részlegben a medencében ülve odajött hozzánk egy kedves pincér hölgy, hogy megkérdezze, szeretnénk-e italt? ! Mi megszeppentünk és mondtuk, hogy természetesen igen!
Felhasználó fényképei:
Hotel Vital Zalakaros -