Fehér Akác Presszó Borsodivánka

Hunguest Saliris Egerszalók

Fehér Akác Presszó Borsodivánka vélemények

2076
Átlagos 2021. augusztus 21.a párjával járt itt
Sohasem jártam még Borsodivánkán, azt hiszem. Betérve a faluba észak felől, nem sokkal a lakott terület elején van egy tábla is, hogy itt egy Fehér Akác nevű helyi nevezetesség van. Lássuk, rikkantottam. Nagy, árnyas lombú fák alatt áll a presszó, furán két tagból tevődik össze az épület, amikről csak belül derül ki, hogy közös belső terük van.
Fehér Akác Presszó Borsodivánka - Külső képFehér Akác Presszó Borsodivánka - BelsőFehér Akác Presszó Borsodivánka - BelsőFehér Akác Presszó Borsodivánka - Étel/italFehér Akác Presszó Borsodivánka - BelsőFehér Akác Presszó Borsodivánka - Külső kép