Csúcsidőben inkább nem megyünk

Határmenti Vigadó BozsokHatármenti Vigadó Bozsok a térképen

2017. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 20.
Vasárnap fél 2-kor tévedtünk be családommal egy hosszú kirándulás után. Az ételek ízletesek, bőségesek voltak. A kiszolgálás borzalmasan lassú, és párszor elszaladt mellettünk a pincér, mire észre vette az üres tányért. Csak az üdítőkre 15 percet kellett várni, a számlára szintén 10-12 percet, és szerintem erre nem mentség az sem, hogy tele volt a hely, akkor több pincért kellene alkalmazni :( Kár hogy ilyen dolgokkal vesznek el a hely értékéből, ami csodás kilátás mellett finom ételeket kínál, kivéve talán a rétest, azt inkább kihagytam volna.
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
Határmenti Vigadó Bozsok - Étel/ital

Határmenti Vigadó további értékelései

2022.02.02családjával
Hát inkább nem írok semmit, mert ha jót nem tudsz rosszat ne akarj elven vagyok.El kell menni EGYSZER kipróbálására! De csak erős idegzetüeknek ajánlott!
2021.08.29a párjával
Ismerősök ajánlására kerestük fel a Határmenti vigadót. Bozsokon a szőlőhegyen. Nagyon hangulatos hely, rengeteg vendég. De sikerült helyet kapni. A tömeghez képest gyors kiszolgálás. Bőséges választék. Tetemes mennyiségű adagok. A III osztályhoz képest jó ízek. Megérte elmenni ebédelni.
2020.06.16barátokkal
Talán az egyik legjobb hely ahol megfordultam! Tisztaság hangulatos környezet,kedves kiszolgálás,bőséges finom az étel. Az árak normálisak.
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa