2kisgyermekes család

2kisgyermekes család adatlapja

Regisztráció2015.08.01
Utoljára itt2021.03.08

Szörnyű 2019. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Ez a hely életem egyik legrosszabb étterme volt. . . Mikor beültünk már gyanús volt, hogy az úgynevezett pincérek össze-vissza szaladgálnak, mint pók a falon. . Kisvártatva megjött egy fiúcska, aki felvette az italrendelést, és mondtuk neki, hogy mi már ételt is választottunk, szeretnénk megrendelni, erre ő azt válaszolta, azt majd csak később adhatjuk le.
Szörnyű 2015. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
egy júliusi délután tértünk be az étterembe, gondoltuk, a Duna parton kellemes hangulatú ebédet fogyaszt majd el a kis család. . . . tévedtünk. . . már belépéskor meg akarták mondani, hogy számunkra melyik asztal lenne a kedvezőbb (közel a dohányzó részhez, miközben egyikünk sem dohányzik, sőt két kicsi gyerekkel voltunk).
Kiváló 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Egy hetet töltöttünk Szilvásváradon, több éttermet is kipróbáltunk, de nem kellett volna. Az első este ebbe a nagyszerű vendéglőbe tértünk be, a pincér figyelmes, kedves volt, a kiszolgálás gyors, az ételek pedig nagyon finomak és bőséges adag volt mindegyik. . ritkán ettem finom somlói galuskát étteremben, de itt mennyei volt az is.