Névnapozás a családdal

Határmenti Vigadó BozsokHatármenti Vigadó Bozsok a térképen

Kiváló 2017. szeptemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. szeptember 16.
Kellemes környezet, kedves személyzet, finomabbnál finomabb és bőséges mennyiségű ételek. Az étterem tele volt vendéggel, mégis gyors volt a kiszolgálás. A gyerekek újházi tyúkhúslevest kértek, telis tele husival és zöldségekkel, négyen nem bírtuk megenni akkora adagot kaptak. A főétel szintén nagyon nagy adag volt. Férjem, aki imádja a csülköt, nem bírta megenni, csomagoltatni kellett :-) a gyerekek főételét szintén csomagoltattuk, de vacsira is nagyon jól esett. Árakkal nincsenek elszállva. Szerintem nem is kell tovább ragozni, aki arra jár térjen be, szuper hely!
Hangulat:Kiváló
Határmenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/ital

Határmenti Vigadó további értékelései

2022.02.02családjával
Hát inkább nem írok semmit, mert ha jót nem tudsz rosszat ne akarj elven vagyok.El kell menni EGYSZER kipróbálására! De csak erős idegzetüeknek ajánlott!
2021.08.29a párjával
Ismerősök ajánlására kerestük fel a Határmenti vigadót. Bozsokon a szőlőhegyen. Nagyon hangulatos hely, rengeteg vendég. De sikerült helyet kapni. A tömeghez képest gyors kiszolgálás. Bőséges választék. Tetemes mennyiségű adagok. A III osztályhoz képest jó ízek. Megérte elmenni ebédelni.
2020.06.16barátokkal
Talán az egyik legjobb hely ahol megfordultam! Tisztaság hangulatos környezet,kedves kiszolgálás,bőséges finom az étel. Az árak normálisak.
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál