eszter81
Országjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság

eszter81 adatlapja

Ilyen vagyok
Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő
Regisztráció2014.01.11
Utoljára itt2022.06.20

2014. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Finom ételek, gyors, udvarias kiszolgálás. Tisztaság. Menüs étkeztetés is van. Az árak kicsit magasabbak mint közvetlenül a Balaton parton található éttermekben. A kockás abroszok különösen tetszettek :-) Sok hely van, nagyobb társaságok is letudnak ülni egy asztalhoz. Gyerekeknek külön menü van. Csak ajánlani tudom.
Gyenge 2014. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Jót nem tudok írni . . . beléptünk az étterembe, a pincér majd fellökött minket, no nem azért hogy a kívánságainkat lesse . . . köszönni náluk nem szokás, kifele menet is próbálkoztunk, de hiába. A leves amit kértünk savanyú volt, szinte ehetetlen, pedig jól esett volna a meleg leves, aznap épp szakadt az eső, nagyon hideg volt.
2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Budapesten a III. kerületben talalható az étterem. Hangulatos hely, kerthelyiséggel. Finom ételek, és szerintem bőséges is. Érdemes kipróbálni a házhozszállításukat is, főleg a családi menüjüket (1 kg hús, fél liter leves, 1 kg köret, fél kg savanyúság). Árban is jók. Nyaralásunk alatt, többször is rendeltünk tőlük.