Öregház Étterem Budajenő

Tavaszi wellness akció
2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Öregház Étterem Budajenő vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. szeptember 21.családjával járt itt
Budajenőn szüreti mulatság keretében voltunk, amikor is betértünk ebbe a hangulatos vendéglőbe.
Kedves a személyzet, szépen felújított az étterem. Belül búbos kemence, igazán barátságos berendezés.
Finom, házias ételek. Ajánlom mindenkinek, aki kellemes étkezésre vágyik. Gazdag a választék.
2055
2022. március 16.egyedül járt itt
Nem nagyon szoktam erre a településre északnyugat felől jönni, most így alakult. És nem is olyan soká, az út mellett meg is találtam ezt a helyet. Már láttam, hogy fent is van az ittjartam. hu-n. Kényelmes parkolás, van elég hely. általában lehetetlen időpontokban megyek minden helyre, ide is, szóval a ház kongott az ürességtől.
Öregház Étterem Budajenő - Külső képÖregház Étterem Budajenő - Étel/italÖregház Étterem Budajenő - Étel/italÖregház Étterem Budajenő - BelsőÖregház Étterem Budajenő - Étlap/itallapÖregház Étterem Budajenő - BelsőÖregház Étterem Budajenő - BelsőÖregház Étterem Budajenő - EgyébÖregház Étterem Budajenő - BelsőÖregház Étterem Budajenő - BelsőÖregház Étterem Budajenő - BelsőÖregház Étterem Budajenő - Külső képÖregház Étterem Budajenő - Külső képÖregház Étterem Budajenő - Étlap/itallap
Kiváló 2019. május 19.barátokkal járt itt
Barátaink hívtak meg az Öregházba, még nem jártunk itt. Könnyű megtalálni, közvetlenül az út mellett van. Busszal is kiváló megközelíteni, pár lépés az étteremtől a megálló. Parkoló nincs, az utcán lehet megállni. Az étterem parasztház jellegű, nagyon hangulatos hely. A tyúkhúsleves fenséges volt!