Heim Sütöde Budakalász

Vital Hotel Nautis Gárdony - Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel
Vital Hotel Nautis Gárdony
170.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Heim Sütöde Budakalász vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 377 városban járt márFelfedező - 2551 helyen első értékelőNépszerű író - 1402 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 27409 feltöltött kép
Kiváló 2024. június 11.a párjával járt itt
A Heim pékségnek az eredeti dunabogdányi egységében is volt szerencsém megfordulni, nyilván betértem a budakalásziba is.
Vettem két-két káposztás, illetve juhtúrós baconos hasét, ezek kifejezetten jók voltak, egy mákos rétest, valamint egy burgonyás kovászos kenyeret. Hetedikén jártam ott, a kenyérből ma is reggeliztem, s még egész jó volt.
4,5 pontot érnek ezek a termékek nálam, amit felfele kerekítek.
Heim Sütöde Budakalász - EgyébHeim Sütöde Budakalász - EgyébHeim Sütöde Budakalász - EgyébHeim Sütöde Budakalász - EgyébHeim Sütöde Budakalász - EgyébHeim Sütöde Budakalász - EgyébHeim Sütöde Budakalász - EgyébHeim Sütöde Budakalász - EgyébHeim Sütöde Budakalász - EgyébHeim Sütöde Budakalász - EgyébHeim Sütöde Budakalász - Egyéb