harnas1207: Már az elején megbukott - Pizza Porta Budakeszi

Pizza Porta Budakeszi értékelése
17. helyezett a 27 budakeszi étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Már az elején megbukott

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Az étterembe spontán estünk be, ebédelni szerettünk volna. Köszönés ellenére a pincérek szánt szándékkal észre se akartak venni. 5 perc ácsorgás után úgy döntöttünk, hogy akkor távozunk, erre a főpincér utánunk szaladt és nyers modorral ránk szólt, hogy mit akarunk? Az ebédelni válasz nem hatotta meg, nem is akart asztalt keresni, annak ellenére, hogy volt üres 2 fős asztaluk. Csak annyit nyögött ki, hogy esélytelen, később. Kérdeztem mikor? fél óra? 1 óra? Megrántotta a vállát és ott hagyott minket. A minősíthetetlen modor és kiszolgálásra, nem mentség, ha sok a vendég. Számomra ez a hely megbukott, soha többé nem térek vissza ide.

Ennyire tetszett: Szörnyű
Kiszolgálás: Szörnyű

Szeretnéd követni harnas1207 felhasználót?    Igen

2092 Budakeszi
Fő u. 38.

2019. január 26.
Ez a hely nem a Grand Boulevard környékén található és nem is az a céljuk az üzemeltetőknek, hogy a kristálycsillárjaikkal kápráztassanak el. Egyszerű, ám több apró mozaikból összeállítva a teljes képet, végeredményben kiváló! 1. a fogadtatás és kiszolgálás barátságos, mosolygós kedves és...