harnas1207 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg harnas1207 értékeléseit!

Olvasd el harnas1207 étterem értékeléseit!

harnas1207 értékelései

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy spontán sütizés alkalmából ültünk be ide, ami azért túlzás, hiszen helyben jóformán nem is lehet elfogyasztani a süteményeket. A szomszéd étterem asztalaihoz ültünk le azzal a figyelmeztetéssel, hogy bármikor elzavarhatnak. A sütik túl édesek voltak, a kávé pedig nagyon gyenge. A falakon elhelyezett rengeteg kupa és oklevél arról tanuskodik, hogy ez a cukrászda hajdan szebb időket is megélt.
2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 4.
Régóta szemeztem ezzel a hellyel, de úgy voltam vele, hogy lepukkadt és füstös kocsma lehet. Kívülről sem bizalom gerjesztő és ez az érzés benn sem változik. Viszont van élet, sok fiatal és olcsó biliárd. A hangulat feljavítja a hely megítélését, olyan volt mint az egyetemista koromban gyakran látogatott diák kocsmák.
Az édes élet kedvelőinek -

Vanilin Cukrászda - Kucsma utca Budapest

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Hatalmas választékkal rendelkező cukrászda! Mind sütemény, mind fagylalt tekintetében megtalálható az ember kedvence. Nem hiába van mindig tömeg. A kinti kiülős rész túl közel van a kocsiforgalomhoz, ezt leszámítva hangulatos lenne. A sütemények az én ízlésemnek túl édesek és kicsit érződik rajta a tömeggyártás. A fagylalt és a kávé finom.
Egyszerű és... egyszerű -

Kávés Katica Budapest

2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Átlagos kis kocsma, vegyes társasággal. Mi elég gyakran járunk ide kollégákkal és amint láttam sokan járnak még ilyen cipőben. Ezen kívül sok a helyi alkesz és a buli előtt betérő fiatal. Az árak tűrhetőek, a boxok kialakítása tetszetős. Nyáron van terasz rész, ami rendszerint bűzölög az előző napi ittas vendégek otthagyott nyomaitól.
Ennél jobb is lehetne -

Pizza Forte - Duna Plaza Budapest

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Valójában ez nem több egy mezei pizzaszeletes bódénál. Az ár alkalmazkodik a pizza minőségéhez, de a méretéhez nem. Mást nem is mertem kóstolni. Helyben fogyasztottuk az ételt ami elég lehangoló volt, az asztalok koszosak voltak, látszott, hogy senki nem takarítja őket. A sorban állás is elég meredek, a forgalmas folyosón jönnek mennek az emberek, míg mögöttünk mások próbálnak enni.
2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Hangulatos söröző, sok finom cseh sörrel. Az árak is rendben vannak. Kapható a sör mellé hermelin és zsíros kenyér is. Mivel elég népszerű hely, ezért célszerű asztalt foglalni. Nekem egyedül az nem tetszett, hogy a sörválaszték nincs kiírva az asztaloknál. Tekintve, hogy a kiszolgáló az asztalnál veszi fel a rendelést ez elég furcsa.
Sötėt folt egy szép napon -

Kopár Csárda Pilisvörösvár

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Kirándulásom után tėrtem be egy gyors ebėdre. A tulajdonosnő kedves volt, bár mikor látta, hogy bakkancsos turista vagyok akkor az üres ėtterem legeldugottabb sarkába ültetett le. Az ėtel hatalmas adag volt, de gyenge minősėg. A kiszolgáló fiatal pincėr udvarias volt, de a főpincėr rendkívül b*nkó.
Kávé és sör a kastélyban -

Kastélykávézó Gödöllő

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
A kastélylátogatás során kihagyhatatlan programnak tűnt a kávézó. Első körben beültünk egy kávéra+sütire. A kiszolgáló lányok kedvesek voltak, a hely hangulata érdekes, a tisztaság kifogástalan. Plusz jó pont, hogy volt Csíki sör, ráadásul az ára sem volt olyan magas, mint általában a vendéglátó helyeken. Ezért is döntöttünk úgy, hogy a körlátogatás után beülünk még 1-2 italra a kávézóba.
Már az elején megbukott -

Pizza Porta Budakeszi

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Az étterembe spontán estünk be, ebédelni szerettünk volna. Köszönés ellenére a pincérek szánt szándékkal észre se akartak venni. 5 perc ácsorgás után úgy döntöttünk, hogy akkor távozunk, erre a főpincér utánunk szaladt és nyers modorral ránk szólt, hogy mit akarunk? Az ebédelni válasz nem hatotta meg, nem is akart asztalt keresni, annak ellenére, hogy volt üres 2 fős asztaluk.
Kellemes téli ebéd a Duna parton -

Csurgó Étterem Dunakeszi

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Nagyon kellemes csalódás volt! Menekültünk a Karácsony előtti forgatagtól és ebédelni szerettünk volna. A hely télen is hangulatos volt, főleg a belső része. Igazi ünnepi filing. Kandalló, díszek, és érződött az étterem családias jellege. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás teljesen rendben volt. Számomra leginkább a hely eldugottsága tetszett.