Pizza Porta Budakeszi
2092 Budakeszi, Fő u. 38.

Pizza Porta Budakeszi a térképen

Szállások Budakeszi városában
Wellness csomagok Budakeszi városában

Pizza Porta Budakeszi vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Az étterembe spontán estünk be, ebédelni szerettünk volna. Köszönés ellenére a pincérek szánt szándékkal észre se akartak venni. 5 perc ácsorgás után úgy döntöttünk, hogy akkor távozunk, erre a főpincér utánunk szaladt és nyers modorral ránk szólt, hogy mit akarunk? Az ebédelni válasz nem hatotta meg, nem is akart asztalt keresni, annak ellenére, hogy volt üres 2 fős asztaluk.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Ez a hely nem a Grand Boulevard környékén található és nem is az a céljuk az üzemeltetőknek, hogy a kristálycsillárjaikkal kápráztassanak el. Egyszerű, ám több apró mozaikból összeállítva a teljes képet, végeredményben kiváló! 1. a fogadtatás és kiszolgálás barátságos, mosolygós kedves és figyelmes. Ez manapság már önmagában is érték. 2.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 18.
Éhesen estünk be ebédidő után egy két éves kisgyerekkel és nagyon szívélyesen láttak minket, gyorsan ki is jött az étel, két tésztaétel és egy cigánypecsenye. Utóbbi közepes volt (kicsit sótlan, ízetlen), a tészták sem voltak rosszak de kirobbanóan jók sem; egy rákos és egy tonhalas, alapszósznak ugyanazt rakták rá de gondoltuk nem baj, a szívélyesség és az ajándék rágcsálnivaló pizzakenyér kárpótolt ezért és a asztal melletti hulló vakolatért is.

Mobilról küldte. | 2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 20.
Szèp kis hangulatos ètterem, ugyan pàr èttel nem volt az ètlapról de ami volt finom volt. Pincèr segitõkèsz. Àr megfelelõ.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
18:30-kor érkeztünk a párommal és telt ház volt. Még szerencse, hogy foglaltunk asztalt. Az étlapon bőséges választék, mindenki megtalálja a maga fogára valót. A pincér láthatóan nem magyar felmenőkkel rendelkezik, de jól beszéli a nyelvünket, kedves, udvarias. Párom Caesar saláta szerűséget evett náluk, ami egy hatalmas adag volt, főételnek is elment volna.

Legnépszerűbb csomagok Budakeszin és környékén
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.884 - 46.392,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
2021.03.16. - 2023.01.01.
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.28. - 2021.03.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
2021.03.07. - 2022.03.06.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 23.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással
2020.11.05. - 2021.12.22.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.783,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.

Szállodák Budakeszi környékén
Vital Hotel Nautis Budakeszi
Royal Club Hotel Budakeszi
Tó Wellness Hotel Budakeszi
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Pizza Porta BudakesziX