Kiváló konyha - modern belső

Stadt Étterem & Kávézó BudakesziStadt Étterem & Kávézó Budakeszi a térképen

Kiváló 2018. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. szeptember 2.
Vasárnapi ebéd a Stadt étteremben, első látogatás. A telefonos foglalással semmi probléma,az étterem nem nagy,de hely még volt vasárnap délben is.
Ízlésesen berendezve, szürke-fehér variáns színekkel, kicsit talán sűrűn állnak az asztalok, de el lehet férni. Tisztaság, rendezettség.
Az étlap két fő részből áll, a jelenlegi ajánlat és az állandó ételek. Mindkét választék igényesen összeállítva, átlagos és különleges ételekből.
Rendeltünk egy marhahúslevest és egy kacsaragu levest, a húslevesben lévő marhahús kockák lehettek volna puhábbak, a kacsaraguból pedig nem csak 3 db. a levesben. Az íze viszont mindkét hiányosságot feledtette, finomak voltak!
Főételként egy hagymás rostélyost és egy füstölt sajttal töltött és pármai sonkába tekert szűzsültet ettünk vadgombás rizottóval. Mindkét étel el volt találva, ízben, látványban és adagmennyiségben is. A végén a két kitűnő madártejet alig tudtuk legyűrni.

A felszolgálás gyors és kedves volt, a felszolgálók normálisan, tisztán felöltözve.
Látszik, hogy Budakeszi ismert étterme, családokkal volt tele.

Mivel mi nem a látványért, hanem az ételek minősége miatt járunk ajánlott helyekre, ezért az ételminőségért szívesen kifizetjük az árát.

Jó lenne, ha így maradna!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Stadt Étterem & Kávézó további értékelései

2023.10.01barátokkal
Ételek, italok túlárazottak, főleg a minoseghez képest. Inkább muszájból , ha úgy alakul. Melegített sült krumpli, száraz hús. Flegma pincér. Pedig a hangulat jó lenne
2023.07.11gyerekekkel
Nagyon rendben volt. Azt kaptam amit vártam és oly módon ahogyan azt elvártam. Nem olcsó, de megfizethető. Ami különösen szimpatikus volt, hogy a pincér fizetéskor - a már készpénzben átadni kívánt borravaló láttán - felhívta a figyelmünket, hogy a számlában már szervízdíj került felszámolásra.
2022.06.13családjával
Visszatérő vendég vagyok és nagyon unalmas, mert mindig hagymás rostélyost eszek... A pincérek kedvesek, az étel nagyon finom (a legjobb hagymás rostélyos amit étteremben ettem - egyébként sem tudom otthon elkészíteni, mert vagy rágósra sikerül a hús, vagy a hagymát égetem el) ... Csak így tovább...
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest - Karácsony
Karácsony